Skip to content Skip to navigation

  UCONNECT™ PAKALPOJUMI

  Jūsu jaunais Fiat 500 hečbeks, kabriolets un 3+1 versija vienmēr ir savienots, pateicoties Uconnect™ pakalpojumiem. Atklājiet savienojamības komplektus, kas paredzēti drošībai un galveno automobiļa funkciju tālvadībai.

   

  Pateicoties bezvadu atjauninājumu tehnoloģijai, Jūs varēsiet atjaunināt savu informācijas un izklaides sistēmu un savienotos pakalpojumus jebkurā vietā un laikā, bez vajadzības doties pie dīlera.

  Vienmēr saņemiet jaunāko informāciju!

  MY ASSISTANT

  My Assistant sniegs atbalstu, lai kur Jūs dotos. Pilnīgi elektriskajā Fiat 500 La Prima by Bocelli hečbekā ir SOS poga, kas atrodas griestu apgaismojuma panelī un ļauj Jums 24/7 piekļūt ārkārtas palīdzības izsaukuma* centram vai valsts neatliekamās palīdzības dienestiem. Palīdzības izsaukums var tikt veikts arī automātiski noteiktos apstākļos, piemēram, aktivizējoties drošības gaisa spilveniem. * Ārkārtas palīdzības izsaukums nav pieejams no automobiļa skārienekrāna vai no Fiat lietotnes.

  MY REMOTE

  Izmantojot My Remote, varat mijiedarboties ar jauno Fiat 500 La Prima by Bocelli hečbeku tieši no sava viedtālruņa un uzzināt, kā uzlabot savu braukšanu. Mobilajā lietotnē varat iegūt savu Eco-Score un saņemt padomus par to, kā maksimāli palielināt autonomiju. My Remote arī ļauj aizslēgt un atslēgt visas automobiļa vērtnes, pārbaudīt, vai logi ir aizvērti, iestatīt salona termisko iepriekšsagatavošanu, lai sasildītu vai atdzesētu automobiļa salonu, izveidot automobiļa uzlādes grafikus vai vienkārši pārbaudīt, kāds ir akumulatora uzlādes līmenis. Turklāt, izmantojot Amazon Alexa balss asistentu, varat vadīt šīs funkcijas attālināti, piekļūt automobiļa informācijai un izmantot citus saderīgus Uconnect™ pakalpojumus.

  MY CAR

  Vai Jūs mēdzat aizdomāties, kas notiek zem dzinēja pārsega? Neuztraucieties, izmantojot My Car, varat iegūt reāllaika informāciju par sava Fiat elektromobiļa statusu, tostarp riepu spiedienu, odometra rādītāju un plānotās periodiskās apkopes laiku. Vienkārši atveriet Fiat lietotni vai izmantojiet informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānu. Jaunajam Fiat 500 La Prima by Bocelli hečbekam nav nekā slēpjama no Jums.

  MY NAVIGATION

  Sasniegt galamērķi nekad nav bijis tik vienkārši! Izmantojiet My Navigation, lai vienkārši kopīgotu izvēlēto galamērķi no Fiat lietotnes ar automobili. Līdz ar jaunāko informāciju par izvēlēto maršrutu, Jūs saņemsiet arī ieteikumus, kur veikt elektromobiļa uzlādi. Jūsu pilnībā elektriskā Fiat 500 La Prima by Bocelli hečbeka informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānā ir redzams izvēlētais maršruts, reāllaika informācija par satiksmi, laikapstākļiem un fotoradariem un Jūsu automobiļa autonomija. Sistēma arī precīzi parādīs, kurus galamērķus varat sasniegt ar Jums pieejamo autonomiju. My Navigation ietver interešu punktu un autostāvvietu meklētāju, kā arī norādījumus dodoties līdz galamērķim ar kājām, kad automobili novietosiet stāvvietā.

  MY WI-FI

  Izmantojot My Wi-Fi*, Jūs vienmēr jutīsieties kā mājās. Izmantojot pakalpojumu My Wi-Fi jaunais Fiat 500 La Prima by Bocelli hečbeks kļūs par Wi-Fi tīklāju, kurā varat savienot ar līdz pat 8 ierīcēm, lai Jūs un visi pasažieri varētu sērfot tīmeklī, klausīties mūziku un audiogrāmatas, strādāt tiešsaistē pilnīgā komfortā. Pirmos 6 mēnešus pakalpojums pieejams bezmaksas, turklāt tas ir saderīgs ar Amazon Alexa Service** balss asistentu. Iebūvētais Alexa Voice Service ir pieejams šādās valstīs: Apvienotajā Karalistē, Austrijā, Francijā, Itālijā, Īrijā, Spānijā un Vācijā. Pieejams tikai kopā ar Uconnect™ 10,25" radio ar navigācijas sistēmu. La Prima un Icon apdares līmenī Uconnect™ 10,25" radio ar navigācijas sistēmu pieejams standarta aprīkojumā.

  * My Wi-Fi ir pieejams kā papildaprīkojums jaunajā Fiat 500.

  ** Pakalpojums ir pieejams angļu, franču, itāļu, spāņu un vācu valodā.

  MY ALERT​

  Esiet vienmēr informēts par Jūsu Fiat 500 brīdinājumiem, pateicoties pakalpojumam My Alert. Ja automobilis konstatēs kādus darbības traucējumus, būs aizdomas par zādzības mēģinājumu, piemēram, nesaskaņota vilkšana, Jūs nekavējoties saņemsiet paziņojumu savā Fiat lietotnē. Zādzības gadījumā varat zvanīt klientu atbalsta centram, lai lūgtu palīdzību, un, tiklīdz par zādzību būs ziņots policijai, tiks aktivizētas drošības funkcijas, tostarp automobiļa izsekošana.

  * My Alert ir pieejams kā papildaprīkojums jaunajā Fiat 500.