Skip to content Skip to navigation

  UNIKĀLAI BRAUKŠANAS UN AUDIO PIEREDZEI

  INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

  Jaunajās Fiat 500 hečbeka, kabrioleta un 3+1 La Prima by Bocelli hečbeka versijās ir integrēta jaunā Cinerama informācijas un izklaides sistēma ar spilgtu 10,25" skārienekrānu, kas ir gana liels un labi saskatāms jebkurā apgaismojumā. Tagad pateicoties JBL Premium by Bocelli audiosistēmai Jūs varat arī baudīt nepārspējamu skaņas pieredzi katrā braucienā. Sistēma ļauj izvēlēties starp četrām vietām, kur katrā no tām ir viesojies pats leģenda Bočelli. Neaizmirstiet par īpaši ātro Bluetooth®, kas savieno visus automobilī esošos viedtālruņus jau pēc automobiļa durvju atvēršanas. Viedtālrunim līdzīgā saskarne ar pielāgojamu ekrāna izkārtojumu padara informācijas un izklaides sistēmu viegli lietojamu, kā arī dabiskās valodas un balss atpazīšanas funkcija ļauj mijiedarboties, vienkārši sakot “Hei, Fiat”. Varat arī izbaudīt nepārspējamu audio pieredzi katrā braucienā, kā arī JBL Premium by Bocelli audiosistēmu, kas pieejama kā papildaprīkojums. Turklāt, pateicoties bezvadu atjauninājumu tehnoloģijai, Jūs varēsiet atjaunināt savu informācijas un izklaides sistēmu un savienotos pakalpojumus jebkurā vietā un laikā, bez vajadzības doties pie dīlera. Vienmēr saņemiet jaunāko informāciju!

  APPLE CARPLAY™

  Jaunā Fiat 500 La Prima by Bocelli elektriskā versija ir saderīga ar Apple CarPlay™. Vienkārši savienojiet savu iPhone ar Uconnect™ 10,25" skārienekrānu un vadiet Apple CarPlay™, izmantojot Siri balss vadības funkciju vai automobiļa skārienekrānu. Bezvadu Apple CarPlay™ ir viedākais un drošākais veids, kā izmantot savu iPhone tālruni automobilī. Varat saņemt navigācijas norādes, veikt zvanus, sūtīt un saņemt ziņas un klausīties Apple Music, audiogrāmatas vai podkāstus, vienlaikus koncentrējoties uz ceļu.

  CarPlay, iPhone un Siri ir reģistrētas Apple inc. preču zīmes. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu saderīgās ierīces: https://www.apple.com/ios/carplay/

  ANDROID AUTO™

  Jaunā Fiat 500 La Prima by Bocelli elektriskā versija ir saderīga arī ar Android Auto™, un to var savienot bezvadu režīmā (ar saderīgiem tālruņiem). Kad viedtālrunis ir savienots ar automobili, lietotājam draudzīgā saskarne parāda Jūsu lietotnes Uconnect™ 10,25" skārienekrānā. Pārvaldiet mūziku, kontaktus, un, pateicoties Google Maps, varat izpētīt kartes, saņemt informāciju par satiksmi reāllaikā, tieši no automobiļa skārienekrāna, neapdraudot Jūsu drošību.

  Google, Google Play un Android Auto™ ir Google LLC preču zīmes. Lai izmantotu Android Auto™ automobiļa skārienekrānā, Jums ir nepieciešams ar Android Auto™ saderīgs automobilis, Android tālrunis, kurā darbojas operētājsistēma Android 5.0 vai jaunāka versija, un lietotne Android Auto™. Lai izmantotu Wireless Android Auto™, nepieciešama kāda no šīm iespējām: • viedtālrunis ar operētājsistēmu Android 11.0 vai jaunāka versija un 5 GHz Wi-Fi tīklu. Eiropas Savienībā viedtālruņiem ir jāatbilst papildu normatīvajām prasībām, lai automobilī varētu izmantot 5 GHz Wi-Fi tīklu; • Google vai Samsung viedtālrunis ar operētājsistēmu Android 10.0 vai jaunāka versija; • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ vai Note 8 viedtālrunis, kurā darbojas operētājsistēma Android 9.0 vai jaunāka versija. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu saderīgās ierīces: https://www.android.com/intl/en_nz/auto/