Skip to content Skip to navigation

  SAVIENOJAMĪBA
  IENĀCIET AUTOMOBIĻU SAVIENOJAMĪBAS PASAULĒ!

  Pasaule, kas ļauj apmainīties ar datiem, izmantojot internetu un īpašu Fiat lietotni. Izmantojiet zīmola sniegtos vērtīgos padomus un izbaudiet lielāku drošību, komfortu un mieru, izmantojot jaunākās informācijas un izklaides funkcijas, vienlaikus ietaupot laiku un naudu. Tā kā Jūsu drošība un komforts ir mūsu prioritāte, mūsu savienoto pakalpojumu piedāvājums tagad ir vienkāršots, jo Jums jāizvēlas viens no diviem komplektiem.

  CONNECT ONE: PALĪDZĪBA VIENMĒR ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

  Savā automobilī Jūs būsiet aizsargāts, lai kurp Jūs dotos. Jūsu jaunais Fiat 600 varēs veikt ārkārtas palīdzības izsaukumu, izmantojot SOS pogu, kas atrodas griestu apgaismojuma panelī*, sazināties ar palīdzības dienestu vai pieprasīt palīdzību uz ceļa, tieši no automobiļa skārienekrāna vai izmantojot Fiat lietotni.

  * Ārkārtas palīdzības izsaukums nav pieejams no automobiļa skārienekrāna vai no Fiat lietotnes.

  CONNECT PLUS: IZBAUDIET KATRU BRAUCIENU KOMFORTĀ

  Izvēloties jauno Connect Plus komplektu*, Jūs varat pārņemt kontroli pār savu automobili ērtāk kā vēl nekad, pateicoties virknei novatorisku funkciju, kas piedāvā tam attālinātu piekļuvi, piemēram, uzlādes pārvaldība, paziņojumu saņemšana par automobiļa stāvokli, elektromobiļu braucienu maršrutu plānošana, piekļuve navigācijai un daudziem citiem pakalpojumiem. Uzziniet vairāk par Connect Plus un izvēlieties Jums ikdienā noderīgus pakalpojumus!

  *Pieejams tikai pēc tam, kad ir izvēlēts Connect One komplekts.

  KÜLASTA MEID POES

  APMEKLĒJIET MŪS

  Labākā vieta, kur iepazīt Fiat modeļu klāstu tuvplānā un personiski, ir Jūsu vietējais Fiat dīleris. Fiat ekspertu komanda ar prieku dalīsies ar Jums savās zināšanās un mīlestībā pret Fiat zīmolu.