Skip to content Skip to navigation

Turīna, 1899. gads

Stāsts par vienu no pasaulē visilgāk pastāvošajiem zīmoliem.

Itālijas mobilitātes ikona

Akronīms F.I.A.T. apzīmē "Fabbrica Italiana Automobili Torino", taču nosaukums FIAT nozīmē daudz vairāk. Turīnas uzņēmums, kas dibināts 1899. gadā, laika gaitā ir kļuvis par Itālijas tehnoloģiskās un radošās uzņēmējdarbības simbolu, kas uz visiem laikiem ir mainījis valsti un globālās mobilitātes vēsturi.

 

Agnelli ģimenes personība, Dantes Džakosas ģēnijs un dizaina vīzija un Vitorio Valletas administratīvā tālredzība. Paplašināšanās uz ASV un Krieviju, kā arī galvenā bāze Turīnā, Lingotto un Mirafiori industriālajos kompleksos. Pats pirmais Fiat 3 ½ HP, neaizmirstamais Topolino, ikoniskais Fiat 500 un epohāli mobilitātes pavērsieni, piemēram, modeļi 600 un 124, kā arī Panda. Uzņēmuma izaugsme, apvienošanās un pārņemšanas. Vairāk nekā 120 gadu neparastu notikumu, harizmātisku personāžu, uzņēmuma logotipa un, protams, automobiļu evolūcijas: viss stāsts pieejams FCA Heritage vietnē.

Pakalpojumi

FCA Heritage piedāvā antīko Fiat automobiļu
īpašniekiem un kolekcionāriem plašu
pakalpojumu klāstu, ko nodrošina tieši
mātesuzņēmums.

 

Jūs saņemsiet visus sava automobiļa
ražošanas datus, kas tiek saglabāti
Centro Storico Fiat uzskaitē, pieprasot
izcelsmes sertifikātu. Uzticiet savu
klasisko Fiat modeli FCA Heritage
ekspertu komandai, kas apstiprinās
tā oriģinalitāti ar autentiskuma sertifikātu,
veiks remontu vai pilnu restaurācijas
procesu.

Reloaded by Creators

Antīkie Fiat automobiļi, kas pieder pie sabiedrības atmiņām: atgūti, restaurēti un FCA Heritage ekspertu sertificēt, beidzot var atgriezties tirgū, protams, ierobežotā skaitā.

 

Kļūstiet par antīka Fiat īpašnieku, par kuru vienmēr esat sapņojis, iegādājoties to tieši no mātesuzņēmuma. Uzziniet, kādi automobiļi pašlaik ir pieejami projekta Reloaded by Creators vitrīnā?