PILNĪGS UZLĀDES RISINĀJUMU KLĀSTS

ĀTRA UZLĀDE
Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs ātri uzlādējams, izmantojot 85 kW jaudu, kur 5 minūšu uzlāde nodrošinās braukšanu visas dienas garumā (50 km). 80% uzlāde tiks sasniegta 35 minūšu laikā. Tā kā ātrās uzlādes lādētājs ietilpst standarta komplektācijā, jūs varēsiet to izmantot jebkurā publiski pieejamā uzlādes stacijā, jo tas ir aprīkots ar 3. tipa kabeli.

85 KW ĀTRĀS UZLĀDES LĀDĒTĀJS
50 KM 5 MINŪŠU LAIKĀ
80% 35 MINŪŠU LAIKĀ

ĒRTAI UZLĀDEI MĀJAS APSTĀKĻOS
Komplektācijā ietilps ekskluzīva „500” modeļa sienas uzlādes ierīce ar 3. tipa kabeli, kas ļaus jums mājas apstākļos izveidot savu uzlādes staciju. Lietošanai sagatavota sistēma, pateicoties „Plug & Play” tehnoloģijai, kurai nav nepieciešama uzstādīšana un kura atbalsta „Bluetooth” savienojumu akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudei. „500” modeļa sienas uzlādes ierīce būs aprīkota ar stabilizētas enerģijas sistēmu, kas novērsīs mājas elektroenerģijas padeves pārrāvumus, un, ja jūs pāriesiet uz 7 kW versiju, jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis tiks uzlādēts uz pusi ātrāk.

ĒRTAI UZLĀDEI ĀRPUS MĀJAS
Nesatraucieties, ja atrodaties ārpus mājām — jūs varēsiet izmantot komplektācijā iekļauto 3. tipa kabeli jaunā, gaidāmā „500 la Prima” modeļa uzlādei publiski pieejamajās standarta un ātrās uzlādes stacijās un stāvlaukumos.

„SHERPA MODE” REŽĪMS

Jums tiks nodrošināta iespēja izvēlēties „Sherpa Mode” režīmu — viedu braukšanas konfigurāciju, kas pārņem automašīnas vadību, ļaujot ietaupīt enerģiju un precīzi aprēķinot, kā nokļūt jūsu galamērķī, vienlaikus optimizējot automašīnas parametrus, piemēram, mobilā lādētāja un gaisa kondicionēšanas sistēmas darbību, ātruma ierobežošanu vai ātruma palielināšanu.

AUTOMAŠĪNAS VADĪBA, IZMANTOJOT VIENU PEDĀLI

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs viena no pirmajām automašīnām, kas piedāvās jaunu automašīnas vadības stilu, izmantojot vienu pedāli gan ātruma palielināšanai, gan samazināšanai. Katru reizi, kad vadītājs atlaidīs pedāli, automašīna samazinās ātrumu, pēc tam pārvērtīs un atgūs kinētisko enerģiju, lai ģenerētu elektrisko jaudu un uzlādētu akumulatoru.