Fiat 500C Hibrīds

500 CULT

Stils, kuram nav līdzvērtīga. Unikālas zila auduma apdares sēdekļi ar Fiat monogrammu, jaunais Techno Blue Matt apdares priekšējais panelis, Techno mākslīgās ādas apdares stūre ar vadības elementiem nodrošina šim modelim satiksmes stilīgākā automobiļa titulu.

500 CONNECT

Tehnoloģiski pilnveidots. Unikāls interjers ar efektīgiem sēdekļiem un matētu sudraba krāsas priekšējo paneli, 7 collu ekrāna UconnectTM digitālās audio apraides sistēma, kas aprīkota ar Apple CarPlay/Android AutoTM, un kruīza kontrole vispatīkamākajiem braucieniem pilsētvidē.

500 DOLCEVITA

Itāļu stila iemiesojums. Unikāli baltu smilšu krāsas, stepēta auduma raksta apdares sēdekļi ar mīksta materiāla elementiem, panorāmas lūka, hromēti elementi un Dolcevita logotips uz riteņu arkām rada lielisku atmosfēru.

500 SPORT

Vēlaties izbaudīt vairāk degsmes? Unikālais interjers ar sportiska stila sēdekļiem un matētu mākoņpelēkas krāsas priekšējo paneli, instrumentu panelis ar 7 collu TFT ekrānu, radio sistēma ar 7 collu HD skārienekrānu un Apple CarPlay™/Android Auto™ savienojumu un 16 collu sportiska stila vieglmetāla diski piešķir drosmīgāku izskatu.