Drošība un inovācijas

Inovāciju fans

Mūsdienu automobilis nav iedomājams bez tehnoloģijām, kuras nodrošina ērtākus braucienus.  „Fiat 500“ ir ierīkota “Uconnect ™ 7” sistēma, kas ir neaizvietojams palīgs jebkura brauciena laikā. Tā nodrošina iespēju izmantot digitālo radio, vadīt ierīces ar balss komandu, bet, pievienojot viedtālruņus, kuros ir iOS un Android OS, arī klausīties iemīļoto mūziku.

Visa uzmanība ceļam

Ar precīzo navigācijas sistēmu nepazīstami maršruti vairs nebiedē. Ar „Fiat 500“ varat mierīgi koncentrēties uz automobiļa vadīšanu, jo instalētajai satelīta un “TomTom” 3D navigācijai maršrutu varēsiet diktēt, izmantojot balss komandu.

Labs noskaņojums garantēts

„Fiat 500“ zina, ka laba mūzika atdzīvina jebkuru braucienu.  Četri skaļruņi un radio sistēma garantē, ka neviens brauciens vairs neliksies par garu. Ar radio nepietiek? Dažādie USB un AUX-IN savienojumi nodrošina iespēju pievienot viedtālruni un klausīties savu iemīļotāko mūziku.

Vieglāka auto novietošana stāvvietā

Aizmirstiet par grūtībām, novietojot automobili šauros namu pagalmos vai pārpildītajos pilsētas stāvlaukumos. Braucot atpakaļgaitā, lielajā HD ekrānā atpakaļskats ir lieliski redzams. Bet papildu līnijas norādīs braukšanas trajektoriju, tāpēc „Fiat 500“ novietošana nesagādās nekādas grūtības.

Vispusīga stabilitātes kontrole

Jūs varat justies droši, braucot jebkādos laika un satiksmes apstākļos. Bremzēšanas ar dzinēju kontroles sistēma (MSR) pielāgo bremzēšanas darbību individuālai braukšanas situācijai.  Elektroniskās automobiļa stabilitātes kontroles (ESP) ar avārijas bremzēšanas sistēmu (BAS) un piedziņas riteņu vilces kontroles (TCS) sistēmu kombinācija nodrošinās automobiļa stabilitāti, pat braucot lielā ātrumā vai veicot strauju pagriezienu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums