XTROVERTED

Stūrēšanas režīma pārslēdzējs

Izmantojot uz transmisijas tuneļa ierīkoto kontroles sistēmu, var izvēlēties vienu no trim režīmiem: „Auto”, „Sport”, „All-Weather”, kas optimizē stūrēšanas dinamiku, attiecīgi pielāgojot automobiļa vadību. Stūrēšanas dinamika viegli pielāgosies jebkurām autovadītāja vajadzībām.

Neizdzēšami iespaidi

Braucieni nav iedomājami bez labas mūzikas un precīzas navigācijas. Izmantojot „Uconnect” sistēmu, var pārvaldīt visas multimediju ierīces un navigāciju. Savu iemīļotāko mūziku varat klausīties ne tikai pa analogo un digitālo radio, bet arī pievienojot savu viedtālruni, izmantojot USB vai AUX savienojumu. Tas ir automobilis, ar kuru katrs brauciens ir atklājumu bagāts.

Vienmēr informēti

Ar šo uzticamo pavadoni katra brauciena galamērķis ir sasniedzams.  Jaunā sistēma „Uconnect Live” ļauj klientiem integrēt arī savus viedtālruņus un izmantot dažādas lietotnes, klausīties skaņdarbus un saņemt informāciju par satiksmi, ātruma kamerām un laika apstākļiem no „TomTom Live”.

Vieglāka auto novietošana stāvvietā

Šauri dzīvojamo namu pagalmi vai pārpildīti tirdzniecības centru stāvlaukumi daudziem ļoti apgrūtina automobiļa novietošanu. Fiat „Fiat 500X Cross“ ir vispusīgi pielāgots, lai šādas situācijas nebūtu problēma.

Automobilī ir ierīkota aizmugures skata videokamera ar dinamiskām vadlīnijām – tā nodrošina kvalitatīvu atpakaļskatu un atvieglo auto novietošanu.  Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori brīdinās autovadītāju par tuvu esošu šķērsli un tādējādi nodrošinās papildu drošību.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums