XPRESSIVE

Stingro raksturu atspoguļojošā ārpuse

Kompakts, taču neatpaliek no citiem pilsētas visurgājējiem. Ieturēts graciozais „500X Cross” siluets, hromētās detaļas – durvju rokturi un ārējā apdare – laba pirmā iespaida garants. Šis automobilis ir radīts tiem, kuri nevēlas pazust automobiļu plūsmā, bet gan izcelties ar savu ekskluzīvo stilu.

Visa uzmanība modernām detaļām

Riteņu diski izceļ jebkura automobiļa tēlu. Izveidot savu unikālo automobiļa stilu ir viegli, jo „500X Cross” vieglmetāla sakausējuma riteņu disku izvēle ir milzīga. Ikviens autovadītājs var izvēlēties riteņu diskus ar dimanta apdari vai matētos toņos, no 17 līdz 18 collām.

Viesmīlība

„500X Cross” saprot, ka jautrākie braucieni ir kopā ar draugiem un ģimeni.

Tāpēc vēlas tos viesmīlīgi uzņemt. Plašs salons, ērti sēdekļi ar 3 galvas balstiem aizmugurē, centrālais roku balsts priekšā sēdošajiem pasažieriem nodrošina, ka jebkura jūsu pasažiera brauciens būs maksimāli ērts. Protams, netiek aizmirsts arī par autovadītāju. Šā automobiļa vadītājs var regulēt sēdekļa muguras izliekumu un tādējādi pielāgot to savām individuālajām vajadzībām.

Lutina ar ērtumu

Ērta automobiļa vadība nav iedomājama bez šim mērķim pielāgotas stūres.

„Fiat 500X Cross“ sporta stūre ir ar izliekumiem, ar kuriem to ir ērti satvert un turēt. Instrumentu panelis ar trim apaļajām detaļām atgādina vēsturisko „500” zīmi. Bet vispamanāmākais ir 3,5 collu augstas izšķirtspējas ekrāns, kurā autovadītājam vienkārši un uzreiz ir redzama visa nepieciešamā informācija, kuru var dažādi individualizēt.

Katrai lietai sava vieta

Funkcionālais pasažiera vietā ierīkotais cimdu nodalījums palīdzēs uzturēt kārtību automobilī.

Salonā ir arī četri lieli nodalījumi durvīs, liels aizverams nodalījums apakšējā instrumentu paneļa daļā, viens no krāsainām joslām izveidots nodalījums pretī pasažierim un divi glāžu turētāji uz centrālā transmisijas tuneļa.

Plašs bagāžas nodalījums

Plašs un universāls bagāžas nodalījums, kura tilpums – no 350 līdz 1000 litriem, noliecot aizmugurējos sēdekļus.

Bagāžas nodalījumā var uzstādīt izņemamu, regulējama augstuma rotējošu bagāžas pamatni. „500X Cross” viegli ietilps vairāki čemodāni, makšķerēšanas piederumi vai citas Jūsu brīvā laika nodarbēm nepieciešamās lietas.

 

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums