500X Urban

Skatienus piesaistošs dizains

„Fiat 500X“ – vilinošs pilsētas varonis, kurš vienmēr būs īstajā laikā īstajā vietā. Tas nemeklē iedvesmu citur, jo iedvesmo pats, necenšas līdzināties citiem, jo citi to uzskata sekošanai vērtu piemēru. Radīts, lai izceltos pūlī, taču vienlaikus praktisks un piemērots visiem gadījumiem.

Uzziniet vairāk

Drošība ir nepieciešamība, nevis izvēle

Ilggadējā pieredze, inovatīvie risinājumi un uzticamas drošības specifikācijas pārliecinoši runā pašas par sevi. „Fiat 500X“ ir ierīkotas jaunākās tehnoloģijas, kuras palīdz autovadītājam izvairīties no bīstamiem manevriem, nodrošina maksimālu bremzēšanas kontroli un ļauj ievērot drošu attālumu. Automobilis, kuram drošības garantēšana nav izvēle, bet gan obligāts priekšnosacījums.

Uzziniet vairāk

Radīts īpašam braucienam

Metropoles garu demonstrējošais „Fiat 500X“ visurgājējs lieki nerunā. Tā stils runā pats par sevi.  Skaistās, solīdās formas un kvalitatīvais salona interjers nodrošina, ka automobilis būs moderns vēl ilgi.  Mīkstā, ar ādu apvilktā stūre un ar vara detaļām dekorētais instrumentu panelis radīs patīkamas sajūtas un izgaismos pat tumšāko vakaru.

Uzziniet vairāk