STILĪGS PILSĒTAS IEKAROTĀJS

Spožākā pilsētas zvaigzne ierodas!

Graciozas līnijas un savstarpēji saskaņotas detaļas, kuras rada klasisku dizainu, – skatienu piesaistošā pilsētas visurgājēja „Fiat 500X“ atpazīšanas zīme.  Automobili vēl vairāk atdzīvina trapeces formas motora pārsegs, abās pusēs „Fiat“ logotipam esošie hromētie spārni, kuru forma ļauj saskatīt smaidīgu seju. Nepamanīti nepaliks arī noapaļotie priekšēji dienas un miglas lukturi ar regulējamu leņķi. „Fiat 500X“ ir Tavs automobilis, kurš iedvesmo meklēt savu īpašo stilu.

Riteņu diski

Ne bez iemesla „Fiat 500X“ tiek saukts par spožāko pilsētas zvaigzni, jo tas pārsteidz pat ar vieglmetāla sakausējuma riteņu disku sortimentu, kurš ir ļoti plašs. Vieni no izsmalcinātākajiem – spīdīgi pelēkie vai matēti dimanta riteņu diski ar apdari.

Vairāk privātuma

Privātums – viena no daudzām „Fiat 500X“ vērtībām, tāpēc ir padomāts par aptumšotiem aizmugurējiem stikliem, kuri ne tikai radīs solīdu izskatu, bet arī nodrošinās pasažieru privātumu.

Stilīga ērtība

Komfortablais un gaumīgais „Fiat 500X“ salons ikviena brauciena laikā ļaus gūt aizvien jaunus iespaidus. Ļoti ērtais autovadītāja sēdeklis nodrošinās ne tikai komfortablu, bet arī drošu braukšanu, bet rūpīgi pārdomātie, salonā integrētie aksesuāri ļaus kompakti salikt visas nepieciešamās mantas. „Fiat 500X“ pielāgojas Jūsu vajadzībām – papildus var viegli regulēt priekšējo sēdekļu augstumu un muguras balsta leņķi.

Viss ir Tavās rokās

Viegli vadāms jebkurā situācijā, vienmēr gatavs jebkuram braucienam.  „Fiat 500X“ lietā sporta stūre nodrošina ērtu tās turēšanu un ideālu roku stāvokli, tāpēc pat visgarākajos braucienos tiek nodrošināts vispusīgs ērtums.  Savukārt koncentrēties garajā ceļā palīdzēs arī stūrē izvietotie elementi un ar roku aizsniedzamais priekšējais instrumentu panelis, kas ļaus vadīt dažādas automobiļa ierīces, nenovēršot skatienu no ceļa.

Katrai lietai – sava vieta

Kārtība automobilī – daudzu autovadītāju mērķis.  „Fiat 500X“ četri ietilpīgie nodalījumi durvīs, lielais aizveramais nodalījums apakšējā instrumentu paneļa daļā, no krāsainām joslām izveidotais nodalījums pretī pasažierim, kā arī divi glāžu turētāji radīs kārtīga automobiļa tēlu un neļaus pazust Jūsu personiskajām mantām.

Ietilpīgs bagāžas nodalījums

„Fiat 500X“ bagāžas nodalījuma tilpums ir no 350 l līdz 1000 l. Ja aizmugurējie sēdekļi ir pilnībā nolaisti, var ierīkot bagāžas statīvu, kura augstums ir viegli regulējams. Maksimālā vilces slodze (ar bremzēm) – līdz 1200 kg.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums