PRIEKS CEĻOT

Efektīva automobiļa vadība

Automobilī ir ierīkotas aktīvās drošības sistēmas – bremžu pretbloķēšanas (ABS) un elektroniskā bremžu spēka sadalījuma (EDB) sistēma, kas palīdzēs izvairīties no slīdēšanas un saglabāt vēlamo automobiļa braukšanas trajektoriju.  ESC + „Hill Holder” funkcija virziena saglabāšanai neparedzētās situācijās un palīdzība, braucot pa kalnainu apvidu.

Labāka redzamība – patīkamākai braukšanai

„Fiat 500X” ir ierīkota tālo gaismu palīgsistēma (HBA), kas palīdz izvairīties no situācijām, kad pretī braucošos automobiļu vadītājus apžilbina tālās gaismas. Sistēma automātiski fiksē pretī braucošos automobiļus un pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, bet, automobilim pabraucot garām, atkal ieslēdz tālās gaismas.

Stūrēšanas režīma pārslēdzējs

Izmantojot uz transmisijas tuneļa ierīkoto kontroles sistēmu, var izvēlēties vienu no trim režīmiem: „Auto”, „Sport”, „All-Weather”“, kas optimizē stūrēšanas dinamiku, attiecīgi pielāgojot automobiļa vadību. Stūrēšanas dinamika viegli pielāgosies jebkurām autovadītāja vajadzībām.

BREMŽU VADĪBA

„Fiat 500X” ļoti svarīga ir drošība, tāpēc, pateicoties radaram un video sensoriem, sistēma brīdinās par lielu ātruma atšķirību ar priekšā esošo transportlīdzekli. Ja netiks veiktas darbības, modelis automātiski aktivizēs bremzēšanas sistēmu.

PALĪDZĪBAS AKLAJĀS ZONĀS

„Fiat 500X” sistēma pārbauda, vai nepārredzamajās zonās nav transportlīdzekļu, un atpakaļskata spoguļu ārpusē mirgojošā lampiņa par to brīdina. Sistēma darbojas arī, braucot ar ieslēgtu atpakaļgaitas pārnesumu, ja transportlīdzeklis tuvojas no sāniem.

PALĪDZĪBA SATIKSMES JOSLĀ

Vēl vairāk drošības! Sistēma sāk darboties, ja, neieslēdzot pagrieziena signālu, dosieties citas satiksmes joslas virzienā. Ja tiek mainīts braukšanas virziens, ierīču panelī attēloto signālu papildina arī lielāka stūres griešanas pretestība.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums