Dodieties ceļā

Pateicoties ceļa zīmju atpazīšanas sistēmai, jūsu 500X Sport spēj atpazīt ceļa zīmes, tādējādi sniedzot jums papildu palīdzību braukšanas laikā.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Šī palīgsistēma brīdina jūs gadījumos, kad nejauši izbraucat no savas joslas robežām, neaktivizējot pagrieziena rādītāju. Joslas ievērošanas palīgsistēma sniegs brīdinājumu TFT displejā un uzmanīgi pagriezīs stūri, lai ievirzītu automobili atpakaļ pareizās joslas robežās.

Atslābinieties un izbaudiet braucienu

Pateicoties kruīza kontrolei, jums tikai jāiestata braukšanas ātrums pirms brauciena uzsākšanas vai brauciena laikā. Atslābināšanās brauciena laikā uzlabo tā drošību.

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkārša nodarbe

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkārša nodarbe, jo tā aizmugurē ir izvietoti novietošanas sensori, kas konstatē automobilim apkārt esošos šķēršļus un brīdina jūs par tuvošanos šķēršļiem.

Multivide

500X saime brauciena laikā nodrošina lieliskas savienojamības iespējas, pateicoties Uconnect™ sistēmai, kas aprīkota ar 7 collu ekrānu, DAB radio un navigācijas funkciju un ir saderīga ar Apple CarPlay un Android Auto™.

Beats sistēma

Ļaujiet sadzirdēt savu mūzikas mīlestību: Beats Audio Hi Fi sistēma ar 8 kanālu digitālās signālu apstrādes pastiprinātāju, 6 skandām, zemfrekvences skaļruni un 440 W kopējo jaudu.