VISTEHNOLOĢISKĀKAIS UN AIZSARGĀJOŠĀKAIS VISĀ SAIMĒ

Lai arī kurp jūs dotos, Doblò vienmēr ir gatavs sagaidīt un aizsargāt jūsu ģimeni. Tā tehnoloģijas padara dzīvi komfortablu un vienkāršu, gan garos ceļojumos, gan ikdienas braucienos.

IZSMALCINĀTA INFORMATĪVI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA INFOTAINMENT

Bluetooth radio ar skārienjutīgo Uconnect sistēmu. Klausieties, runājiet, sūtiet ziņas un sērfojiet: viss ir vienkārši un intuitīvi.

AIZSARDZĪBA NO GALVAS LĪDZ KĀJĀM

Doblò sānu gaisa drošības spilveni ir veidoti tā, lai sānu trieciena gadījumā aizsargātu vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera galvu, krūšukurvi un iegurni. Pasažieru nodalījumā atrodas kontrolēta deformācijas zona, kas apsorbē trieciena enerģiju, un durvis ir veidotas tā, lai tās trieciena rezultātā netīšām neatvērtos. Doblò ir aprīkots arī ar ESP, lai uzturētu tranportlīdzekļa stabilitāti, un BI-LINK piekari, kas ietilpst visu versiju standartaprīkojumā, līdz ar to Doblò samazina vibrāciju uz nelīdzenām ceļa virsmām, tādējādi garantējot visu četru riteņu saķeri ar ceļa virsmu.

DEAD LOCK

Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, jūs varat aprīkot savu Doblò ar DeadLock bloķēšanas sistēmu, kas nobloķē visas durvis, ieskaitot degvielas bāku, tā, ka tās nav iespējams atvērt pat atrodoties automašīnas salonā.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums