ĒRTA MULTIVIDE

Nepieciešamās funkcijas un lielisku ceļojumu “Cult” versijā nodrošinās “Uconnect” multivides sistēma ar 5 collu skārienjutīgo ekrānu, AM/FM radio sistēma un brīvo roku iekārta ar Bluetooth® savienojumu. “Dolcevita” versijā integrēta “UconnectTM Smartouch” multivide: krāsains 7 collu ekrāns, AM/FM radio un MP3 atskaņotājs, kā arī brīvo roku iekārta ar Bluetooth® savienojumu un balss atpazīšanas funkciju. Viss, kas var būt nepieciešams ērtam ceļojumam.

VISSVARĪGĀKĀ IR DROŠĪBA

Gaisa spilveni vislabākajai Jūsu un Jūsu pasažieru drošībai. 500-niekā iemontēti priekšējie automašīnas vadītāja un pasažiera drošības gaisa spilveni, priekšējie sāna drošības gaisa spilveni sēdekļos un aizkaru veida drošības gaisa spilveni.

PASTĀVĪGĀ ĀTRUMA SAGLABĀŠANAS SISTĒMA

Pirms ceļojuma sākšanas, noregulējiet automašīnas ātrumu, kādu vēlaties saglabāt. Sistēma palīdzēs Jums saglabāt pastāvīgu automašīnas ātrumu visa ceļojuma laikā. Tādēļ, pat arī visgarākajos ceļojumos būs vieglāk vadīt automašīnu, tādā veidā samazināsiet savu noguršanas apdraudējumu.

NEKĀDU UZTRAUKUMU – VIENI VIENĪGI CEĻOJUMI

Iestatiet sava automobiļa maksimālā ātruma ierobežojumu tiešā veidā ar stūres starpniecību. Ātruma regulēšanas ierobežotājs brīdinās jūs šī ierobežojuma pārkāpšanas gadījumā.