Atslābinieties un brauciet

Iestatiet savu kruīza kontroles ātrumu pirms ceļa uzsākšanas. 500 palīdzēs uzturēt šo ātrumu visa maršruta garumā. Tādējādi jums vienmēr tiks nodrošināts braukšanas komforts – pat visgarāko braucienu laikā.

Nekādu uztraukumu – vieni vienīgi ceļojumi

Iestatiet sava automobiļa maksimālā ātruma ierobežojumu tiešā veidā ar stūres starpniecību. Ātruma regulēšanas ierobežotājs brīdinās jūs šī ierobežojuma pārkāpšanas gadījumā.

Drošība vienmēr pirmajā vietā

7 drošības spilveni maksimālai jūsu un jūsu ceļojumu biedru drošībai: vadītāja un pasažieru drošības spilveni, sānu drošības spilveni, logu drošības spilveni un vadītāja ceļgalu drošības spilveni.

Informējoši izklaidējošā sistēma

No vienkārši un ērti lietojamas sistēmas, kas Cult versijā ļauj izmantot Uconnect multivides sistēmu, līdz Sport versijā uzstādītajai UconnectTM 7 collu ekrāna multivides sistēmai, kas jūsu ceļojumam nodrošina ideālas savienojuma iespējas un ir apvienota ar digitālās audio apraides sistēmu, Apple CarPlay saderību un integrēto Android Auto™. Pieejams ir viss, kas jums var būt nepieciešams ērtai un praktiskai ikdienas lietošanai.