MODERNI, DROŠI UN PAVISAM ITĀLISKI

“Fiat Panda” – sveicieni no Itālijas! Jaunāko tehnoloģiju un bezkompromisa drošības tandēms nodrošinās tikai pozitīvas ceļojuma emocijas no pirmās līdz pēdējai sekundei.

DIGITĀLĀ PASAULE ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Jaunā Panda Cross informējoši izklaidējošā sistēma ir aprīkota ar 7 collu skārienekrāna radio sistēmu, kas ir saderīga ar Apple CarPlay un Android Auto™. Izveidojiet sava viedtālruņa savienojumu ar Uconnect™ radio sistēmu savas iecienītākās mūzikas baudīšanai vai zvanu veikšanai, nenovēršot uzmanību no ceļa.

APPLE CARPLAY

Savienojiet savu iPhone ar 7 collu ekrāna Uconnect™ un vadiet Apple CarPlay ar Siri balss vadības vai skārienekrāna starpniecību. Apple CarPlay ir gudrāks un drošāks veids, kā automobilī izmantot savu iPhone tālruni. Jūs varat saņemt norādes, veikt zvanus, nosūtīt un saņemt ziņas un klausīties Apple Music vai Spotify, audiogrāmatas un citus failus.

ANDROID AUTO™

Jaunais Panda klāsts ir saderīgs arī ar Android Auto™. Tiklīdz būs izveidots viedtālruņa savienojums ar automašīnu, lietotājam draudzīgā saskarne atainos jūsu lietotnes Uconnect™ sistēmas 7 collu ekrānā. Jūs varat pārvaldīt mūziku un kontaktus, kā arī, pateicoties Google Maps, tiešā veidā skārienekrānā pētīt kartes un reāllaika satiksmes apstākļus, neapdraudot drošību.

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS LĪMENIS JEBKUROS APSTĀKĻOS

Neparedzēti šķēršļi vairs nepārsteigs nesagatavotu. Autonomā ārkārtas bremzēšanas sistēma ļauj jaunajam Panda atpazīt priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski uzsākt ārkārtas bremzēšanu, ja vadītājs neveic darbības sadursmes novēršanai.

AIZMUGURES NOVIETOŠANAS SENSORI

Izbaudiet vairāk brīvības pat tad, kad novietojat automobili stāvvietā: aizmugures novietošanas sensori konstatē automobiļa aizmugurē esošos šķēršļus un informē vadītāju par tuvošanos šķēršļiem.