MAZĀKS PIESĀRŅOJUMS

“Fiat Punto” piemīt vislabākās ekspluatācijas īpašības un efektivitāte, vismazākais piesārņojums un degvielas patēriņš. Dīzeļa dzinēji “MultiJet”, inovatīvie “TwinAir” un ekoloģiskie “Natural Power”, kā arī “Easypower” dzinēji palīdzēs saudzēt vidi un sniegs īstu braukšanas prieku.

START&STOP SISTĒMA

Viedā START&STOP sistēma samazina “Fiat Punto” ekspluatēšanas izdevumus un izmaksas. Tā izslēdz dzinēju, kamēr automašīna stāv, un automātiski ieslēdz, tiklīdz nospiežat sajūga pedāli. Sistēma darbojas, ja ir saskaņotas dzinēja versijas.

VAIRĀK BRĪVĪBAS KOMUNIKĀCIJAI

Ar vienu pogas spiedienu, ar viedo programmu palīdzību “Fiat Punto” palīdzēs atrast meklējamo punktu un īsāko ceļu līdz tam. Tāpat viegli, neatraujot uzmanību no ceļa, ļaus dalīties ar ziņu savā profilā sociālajos tīklos un baudīt mūziku vai atbildēt uz zvaniem.

ECO:DRIVE SISTĒMA

“Fiat Punto” ECO:DRIVE sistēma ļaus vēl labāk uzlabot auto vadīšanas iemaņas. Vadīšanu novērtējot ballēs, sistēma informē, kur vajadzētu papūlēties. Labāka vadīšana – lielāka drošība un mazākas izmaksas.

6 GAISA SPILVENI

“Fiat Punto” ir seši gaisa spilveni – pa diviem priekšā, pie logiem un sānos. Seši gaisa spilveni – sešas reizes drošāk!

BREMŽU KONTROLE

ABS un EBD garantē labāku “Fiat Punto” saķeri ar ceļa segumu un straujas bremzēšanas vai negaidīta manevra laikā. Braukšanai pa kalnainām vietām pielāgotā “Hill Holder” (kalna slīpuma turēšanas) sistēma, reaģējot uz ātruma izmaiņām, nospiež vai atlaiž bremzes.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums