FIAT TIPO

LIFE universals

Vairāk vietas, augstāks komforts! Pateicoties ietilpīgajam salonam un 550 dm³ bagāžas nodalījumam, jaunais Tipo Life Station Wagon nodrošina vairāk vietas jebkāda veida bagāžai un augstāku komfortu ģimenei un draugiem.

PLATUMS: 1792 MM;    GARUMS: 4571 MM;     AUGSTUMS: 1514 MM;    BAGĀŽAS NODALĪJUMS: 550 DM³

UZLABOTS IZSKATS

Jaunais Tipo izskats ietver pavisam jaunus LED apgaismojuma lukturus jebkura ceļa izgaismošanai. Pateicoties jaunajiem LED aizmugurējiem lukturiem, Ice Matte ekskluzīvajiem apdares elementiem, melnajiem moldingiem, īpašajiem sānu sliekšņiem un daudziem citiem elementiem, Tipo ir ieguvis visu laiku labāko izskatu. Turklāt koptēlu izcili papildina 17 collu vieglmetāla diski ar matētu melnu apdari un dimantveida šķautņu elementiem.

UZLABOTS INTERJERS

Tipo būtību lieliski atspoguļo pelēkā auduma sēdekļu stils. Izbaudiet jauno augstākās klases mīksta apdares materiāla stūri ar hromēta rāmja vadības elementiem, glancēti melna rāmja moderno 10,1 collas ekrāna radio sistēmu mūzikai un navigācijai un 7 collu ekrāna instrumentu paneli visas brauciena informācijas atainošanai.

UZLABOTA TEHNOLOĢIJA

Jaunais Tipo klāsts ir aprīkots ar paplašināto vadītāja palīgsistēmu (ADAS) drošam un badāmam braucienam.

UZLABOTA INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

Glancēti melna rāmja 10,1 collas skārienekrāna radio sistēma ļauj izbaudīt mūziku un izmantot navigāciju stilīgā gaisotnē. Tā ir aprīkota ar Uconnect 5 informējoši izklaidējošo sistēmu un Apple CarPlay un Android Auto funkciju, kas novērš vadu izmantošanas nepieciešamību, kā arī ļauj pielāgot un saglabāt līdz pat 5 individualizētus profilus.