“Fiat Tipo” piedāvā izvēlēties no vairākiem dzinējiem, kas radīti ikdienas automašīnas vadīšanai un produktivitātei, kas Jums būs nepieciešama ceļojot. Izvēlieties no diviem dinamiskajiem dzinējiem: efektīga benzīna dzinēja vai pilnībā jaunas hibrīda spēkstacijas, kura sastāv no 1,5 l benzīna dzinēja ar turbīnu un 48V elektrisko dzinēju.

Hibrīda

Pateicoties pilnībā jaunam 130 AG 1,5 l GSE T4 dzinējam kopā ar 48V elektrisko dzinēju un 12V (BSG) ģeneratoru, “Fiat Tipo” piedāvā jaunu, mūsdienīgu automašīnas vadīšanas veidu. Izmantojiet visas elektrificēšanas priekšrocības kopā ar šo vieglā hibrīda apvienojumu: baterija, kura pati par sevi uzlādējas, mazāks degvielas patēriņš un ekoloģiskāks automašīnas vadīšanas veids. Izbaudiet ātrāku ieskriešanos kopā ar 15 kW e-dzinēju, klusu izkustēšanos no vietas un raitu braukšanu, pateicoties pilnībā jaunam sajūgam un 7 pārnesumu automātiskajai ātruma kastei.

Benzīna

Lielisks, manevrētspējīgs un ļoti efektīgs 1,0 l GSE T3 benzīna dzinējs ar turbokompresoru rada 100 AG un ir gatavs piedzīvojumiem. Samazinātais degvielas patēriņš un emisijas daudzums pilnībā atbilst “Euro E6D-Final” emisijas prasībām, lai Jūs varētu vēl vairāk izbaudīt automašīnas vadīšanu un ceļojumu.