DIZAINS

“Fiat Tipo” universālis – tiem, kas meklē ekonomiskumu un ikdienas situācijās vēl elastīgāku automašīnu. Šis itāliešu izcelsmes modelis ar savu praktiskumu savaldzinās ģimenes, ar dizainu – jaunus pārus, bet ar tehnoloģijām – jauno autovadītāju paaudzi.

HROMĒTS, JAUNS LOGOTIPS

Modernāks, dinamiskāks un elegantāks. Glancēti melns priekšējais režģis un hromēts, jauns FIAT logotips – izteiktākā stila iezīme.

JAUNI LED APGAISMOJUMA LUKTURI

Spilgtai ceļa izgaismošanai. Pārveidoti LED apgaismojuma priekšējie un aizmugurējie lukturi jebkura ceļa izgaismošanai un vislabākajai redzamībai ar mazāka enerģijas patēriņa tehnoloģiju – jūs noteikti pamanīsies atšķirību brauciena laikā.

KORPUSA ELEMENTI

Lai kāds arī būtu skata leņķis, korpusa jaunais dizains un elementi padara to neatvairāmu. Ice Matte ekskluzīvi apdares elementi un glancēti akcentējošie elementi pastiprina drosmīgo stilu.

17 COLLU DISKI AR DIMANTVEIDA ŠĶAUTŅU ELEMENTIEM

Izvēle ar vērienu – arī riteņu disku gadījumā: ekskluzīvi 17 collu vieglmetāla diski ar dimantveida šķautņu elementiem – fascinē no pirmā acu skatiena.

SAISTOŠS TIPO RAKSTURS

Atjaunots ir arī pasažieru salons. Sēdekļu apdarē dominē ekskluzīva stila audumi. Pat stūre ir kļuvusi elegantāka un sportiskāka – izbaudiet jauno augstākās klases mīksta apdares materiāla stūri ar hromēta rāmja vadības elementiem.

IZTEIKTAIS RAKSTURS

„Fiat Tipo” hečbeka sēdekļi ir pārklāti ar ergonomiska materiāla vai tehnoloģiski apstrādātas ādas pārvalkiem, kuri nodrošina vēl vairāk komforta. Automobilī ir arī regulējama augstuma autovadītāja sēdeklis, kas nodrošina ērtu pozīciju ikvienam autovadītājam. Patīkamu vidi automobilī rada arī apsildāmie sēdekļi, gaisa kondicionieris, kā arī PTC sildītājs ātrākai salona sasildīšanai. Šis automobilis ir lieliski piemērots ģimenēm.

SKAĻI, SKAIDRI UN STILĪGI

Integrētā 10,1 collas ekrāna radio sistēma ne vien ļauj baudīt mūziku un izmantot navigāciju, bet arī, pateicoties stilīgajam dizainam un glancēti melnajam rāmim, uzlabo kopējo interjera daili.

7 COLLU KRĀSU EKRĀNA INSTRUMENTU PANELIS

Pilnībā konfigurējamais 7 collu TFT ekrāna digitālais instrumentu panelis aizstāj tradicionālo, analogo instrumentu paneli. Būtiski modernizētā tehnoloģija un mūsdienīgākā sistēma ļauj kontrolēt automobiļa rādītājus. Visa brauciena informācija ir skaidri saskatāma jums acu priekšā pilnkrāsu režīmā.