DIZAINS

PRAKTISKS KOSMOPOLĪTS

Moderns pilsētas automobilis, kurš piesaista skatienus un kura maigās liektās līnijas rada patīkama auto tēlu.

Raksturīgie priekšējie lukturi izceļ smalkās automobiļa līnijas. „Fiat Tipo“ stilu izceļ hromētie durvju rokturīši, savukārt automobiļa priekšpusi rotā mirdzoša reste, kura kļūst par šī automobiļa atpazīstamības zīmi.

Plašs un elegants

„Fiat Tipo“ universāla sēdekļi ir pārklāti ar ergonomiska materiāla vai tehnoloģiski apstrādātas ādas pārvalkiem, kuri nodrošina vēl vairāk komforta. Automobilī ir arī regulējama augstuma autovadītāja sēdeklis, kurš nodrošina ērtu pozīciju ikvienam autovadītājam. Patīkamu vidi automobilī rada arī apsildāmie sēdekļi, gaisa kondicionieris, kā arī PTC sildītājs ātrākai salona sasildīšanai. Šis automobilis ir lieliski piemērots ģimenēm.

INOVATĪVA VADĪBA

„Fiat Tipo“ ir gādāja par daudzfunkcionālu stūri, kas ļauj ērti, nenoņemot rokas no stūres, vadīt multimediju. Savukārt priekšējā panelī ir integrēts skārienjutīgs, augstas izšķirtspējas ekrāns, kurš informēs autovadītāju par automobiļa stāvokli vai braukšanas maršrutiem. Pārdomātie risinājumi un rūpīgi izplānotās vadības ierīces kalpos Jūsu ērtībām un braukšanas drošībai.

IETILPĪGĀKS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

550 l tilpuma bagāžas nodalījums ir ar zemu iekraušanas slieksni un viegli pārveidojamu „Magic Cargo Space” sistēmu, kas nodrošina optimālāko tilpumu un elastību. Nolokāmie un salokāmie aizmugurējie sēdekļi ļauj izveidot pilnībā līdzenu, līdz 1,80 m garu kravas nodalījumu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums