Fiat TIPO

TIPO CROSS

Jaunais Tipo Cross – krosovers Tipo stilā: saviļņojošs, atpazīstams un dinamisks – izcili piemērots jauniešiem un visai ģimenei.

PLATUMS: 1802 mm    GARUMS: 4386 mm    AUGSTUMS: 1556 mm    BAGĀŽAS NODALĪJUMS: 440 dm³

LIFE HB izmērs

Stilu izceļ detalizēti elementi. Vilinošāks izskats visos aspektos – gan praktiskā, gan stila.

PLATUMS: 1792 mm   GARUMS: 4386 mm   AUGSTUMS: 1495 mm   BAGĀŽAS NODALĪJUMS: 440 dm³

UZLABOTS IZSKATS

Jaunais Tipo izskats ietver pavisam jaunus LED apgaismojuma lukturus jebkura ceļa izgaismošanai. Pateicoties jaunajiem LED aizmugurējiem lukturiem, Ice Matte ekskluzīvajiem apdares elementiem, melnajiem moldingiem, īpašajiem sānu sliekšņiem un daudziem citiem elementiem, Tipo ir ieguvis visu laiku labāko izskatu. Turklāt koptēlu izcili papildina 17 collu vieglmetāla diski ar matētu melnu apdari un dimantveida šķautņu elementiem.

UZLABOTS INTERJERS

Tipo būtību lieliski atspoguļo pelēkā auduma sēdekļu stils. Izbaudiet jauno augstākās klases mīksta apdares materiāla stūri ar hromēta rāmja vadības elementiem, glancēti melna rāmja moderno 10,1 collas ekrāna radio sistēmu mūzikai un navigācijai un 7 collu ekrāna instrumentu paneli visas brauciena informācijas atainošanai.

UZLABOTA TEHNOLOĢIJA

Jaunais Tipo klāsts ir aprīkots ar paplašināto vadītāja palīgsistēmu (ADAS) drošam un badāmam braucienam.

UZLABOTA INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

Glancēti melna rāmja 10,1 collas skārienekrāna radio sistēma ļauj izbaudīt mūziku un izmantot navigāciju stilīgā gaisotnē. Tā ir aprīkota ar Uconnect 5 informējoši izklaidējošo sistēmu un Apple CarPlay un Android Auto funkciju, kas novērš vadu izmantošanas nepieciešamību, kā arī ļauj pielāgot un saglabāt līdz pat 5 individualizētus profilus.