MODERNIZĒTA KLASIKA

Eleganci izstarojošs smalkums

Moderns pilsētas automobilis, kurš piesaista skatienus un kura maigās liektās līnijas rada patīkama auto tēlu. Raksturīgās restes automobiļa priekšpusē un priekšējie lukturi izceļ smalkās automobiļa līnijas un kļūst par šo automobiļu atpazīstamības zīmi.

Jūsu vajadzībām pielāgots bagāžas nodalījums

Automobiļa bagāžas nodalījuma tilpums ir līdz 440 l. Tajā varēsiet salikt braucienam nepieciešamās lietas, pārvadāt mantas pārvākšanās laikā vai salikt aktīvās atpūtas inventāru, dodoties atvaļinājumā.

Nodrošināts vadīšanas ērtums

„Fiat Tipo” ir gādāja par daudzfunkcionālu stūri, kas ļauj ērti, nenoņemot rokas no stūres, vadīt multimediju. Savukārt priekšējā panelī ir integrēts skārienjutīgs, 7 collu ekrāns, kurš informēs autovadītāju par automobiļa stāvokli vai braukšanas maršrutiem. Pārdomātie risinājumi un rūpīgi izplānotās vadības ierīces kalpos Jūsu ērtībām un braukšanas drošībai.

Radīts patīkamiem braucieniem

„Fiat Tipo” hečbeka sēdekļi ir pārklāti ar ergonomiska materiāla vai tehnoloģiski apstrādātas ādas pārvalkiem, kuri nodrošina vēl vairāk komforta. Automobilī ir arī regulējama augstuma autovadītāja sēdeklis, kas nodrošina ērtu pozīciju ikvienam autovadītājam. Patīkamu vidi automobilī rada arī apsildāmie sēdekļi, gaisa kondicionieris, kā arī PTC sildītājs ātrākai salona sasildīšanai. Šis automobilis ir lieliski piemērots ģimenēm.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums