DROŠUMS UN INOVATIVITĀTE

Noskaņojumu uzlabojošas tehnoloģijas

Mūsdienu automobilis ir grūti iedomājams bez tehnoloģijām, kas nodrošina dinamisku braucienu. „Fiat Tipo”  ir ierīkota „Uconnect™” sistēma, kura ļauj pārvaldīt visas ierīces ar skārienjutīgā ekrāna palīdzību. Nomācošs klusums Jūsu brauciena laikā ir pagātne, jo analogais un digitālais (DAB) radio atskaņotājs un „Tune-In” nodrošinās iespēju izvēlēties populārākos dziesmu sarakstus. Ja ar to vēl ir par maz, iemīļotākā mūzika būs pieejama, ar USB, Aux-in vai Bluetooth savienojuma palīdzību pievienojot viedtālruni. Pateicoties „Fiat Tipo”, drūms garastāvoklis garos braucienos vai sastrēgumā ir pagātne.

Ambiciozi brauciena mērķi

„Fiat Tipo” iedvesmo atklājēja garu. Nav svarīgi, vai braucieni ir pa pilsētu vai ārpus pilsētas, ikviens nepazīstamais maršruts mudina atklāt kaut ko nepiedzīvotu. Pietiks tikai ar vēlēšanos, bet par precīzu brauciena maršrutu parūpēsies parastā vai satelīta navigācija ar 3D kartēm. Maršrutu koordinātes navigācijai varēsiet diktēt, izmantojot balss komandu, un brauciena galamērķī nonāksiet bez liekas maldīšanās.

Drošu braucienu garants

Automobilī ir ierīkota elektroniskās stabilitātes kontroles (ABS), avārijas bremzēšanas sistēma un vilces kontroles sistēma (TCS), kas uzlabos automobiļa saķeri ar ceļa segumu un palīdzēs izvairīties no slīdēšanas. Tāpēc automobilis būs savaldāms pēkšņa manevra laikā, apbraucot negaidītu šķērsli vai veicot strauju pagriezienu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums