Skip to content Skip to navigation

  BRAUKŠANA NEKAD NAV BIJUSI TIK PRIEKPILNA

  INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

  500% prieka. Atklājiet sava Fiat 500 Hybrid un 500C informācijas un izklaides sistēmu, kas aprīkota ar UconnectTM 7” skārienekrānu, radio un uz stūres izvietotām vadības ierīcēm. Pateicoties brīvroku Bluetooth® funkcijai, Jūsu rokas ir brīvas, lai tās turētu uz stūres un Jūsu skatiens nenovēršas no ceļa.

  APPLE CARPLAY

  Pateicoties Apple CarPlay™ savienojamībai, varat vienkārši savienot savu iPhone ar Uconnect™ 7" HD skārienekrānu, lai saņemtu navigācijas norādes, veiktu zvanus, sūtītu un saņemtu ziņas un klausītos Apple Music, audiogrāmatas vai podkāstus, vienlaikus koncentrējoties uz ceļu. Jūs varat vadīt CarPlay™, izmantojot Siri balss vadības funkciju vai automobiļa skārienekrānu. Pieejams kā papildaprīkojums.

  CarPlay, iPhone un Siri ir reģistrētas Apple inc. preču zīmes. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu saderīgās ierīces: https://www.apple.com/ios/carplay/

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500 un 500C Dolcevita ir saderīgi ar Android Auto™. Pievienojiet viedtālruni un pārvaldiet kartes, mūziku, kontaktus un daudz ko citu, neapdraudot savu drošību braucot. Pateicoties lietotājam draudzīgajai saskarnei, Jūsu lietotnes tiks parādītas Uconnect™ 7" HD skārienekrānā un tās būs sakārtotas viegli lietojamās lapās. Pieejams kā papildaprīkojums.

  Google, Google Play un Android Auto™ ir Google LLC preču zīmes. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu saderīgās ierīces: https://www.android.com/intl/en_nz/auto/