FIAT 500e kļuvis par Gada kabrioletu, ziņo “What car?”

FIAT 500e kļuvis par Gada kabrioletu, ziņo “What car?”

Šā pavasara beigās klajā nākušais pirmais elektriskais FIAT 500e kabriolets kļuvis par Gada kabrioletu, ziņo elektriskais prestižais žurnāls “What Car?”. Nelielā izmēra FIAT modelis apsteidzis tādus auto, kā BMW 8, Lexus LC, Audi A5, Mini un Aston Martin DB11.

Siltajos mēnešos iecienītākie auto, kuros izbaudīt vasarīgu vēju noteikti ir kabrioleti. Šāda tipa auto pastāv jau kopš pagājušā gadsimta 20. -30. gadiem. Protams, iepriekš tie izskatījās pavisam citādāk, bet mūsdienās jau skaidri zinām, kas ir kabriolets.

Šī gada vasarā izlaistais FIAT 500e “What Car?” ekspertus aizrāvis ar braukšanas komfortu, šasiju, multimediju pārpilnību un ārkārtīgi garo attālumu, kuru iespējams nobraukt ar vienu akumulatora uzlādes reizi. Žurnāla redaktori uzskata, ka Itālijas autoražotāja radītais kabriolets šobrīd neapšaubāmi ir labākais elektriskais kabriolets.

Britu žurnālistus arī patīkami pārsteigusi pievilcīgā FIAT 500e salona apdare, interjera kvalitāte un tādas tehnoloģiskās priekšrocības kā nākamās paaudzes instrumentu panelis, tā funkcijas un pārvaldība.

“Šis viennozīmīgi ir ļoti svarīgs novērtējums zīmolam, kurš relatīvi nesen sācis ražot elektriskos automobiļus,” norāda FIAT pārstāvja “AUTOBRAVA Motors” tirdzniecības vadītājs Rihards Mežoks.

“What Car?” rīkotajā kabrioletu izvērtēšanā FIAT 500e sacentās ar deviņiem citiem moderniem elektriskajiem kabrioletiem: BMW 8, Lexus LC, Audi A5, Mini, Aston Martin DB11, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz C Class, Rolls-Royce Dawn un Volskwagen T-Roc.

Elektriskais FIAT 500e, kas Eiropas tirgū debitēja šā gada pavasara izskaņā, ar pilnībā uzlādētu akumulatoru spēj nobraukt 320 kilometrus. Šis auto ar tā 87 kW jaudu 50 km/h lielu ātrumu spēj sasniegt vien 3,1 sekundē. Automobilī uzstādītā uzlādes sistēma vairākkārtīgi samazina uzlādes laiku un vien pēc piecu minūšu ātrās lādēšanas tas spēj nobraukt 50 kilometrus, bet akumulatoru uzlāde līdz 80% no ietilpības aizņem 35 minūtes.

 

Par AUTOBRAVA Motors:

Latvijā FIAT pārstāv “Autobrava Motors”. Uzņēmums sadarbojas arī ar citiem zīmoliem, tostarp SEAT, CUPRA, JEEP, ABARTH, Alfa Romeo, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un dibināts 2010.gadā, atrodas Krasta ielā 42, Rīgā. Vairāk informācijas atradīsiet šeit: https://www.autobrava.lv/

Papildu informācijai:

Anete Martinsone

“Ogilvy” projektu vadītāja

E: anete.martinsone@ogilvy.lv

M: +371 24409975