Skip to content Skip to navigation
October 10, 2022

Vēl viena Fiat 500 elektriskā uzvara Parkers New Car Awards balvu pasniegšanas ceremonijā

Pilnīgi elektriskais Fiat 500 ir ieguvis savu otro balvu sezonā, Parkers jauno auto balvu pasniegšanas ceremonijā iegūstot 2023. gada mazā elektromobiļa titulu. Tiesnešus pārsteidza ne tikai tā estētika – lai gan viņiem tas arī patika –, bet arī uzteica to par interjera specifikāciju un elektrisko veiktspēju.

“[Tā] ikoniskā forma, jautrais ētisks un lētas ekspluatācijas izmaksas ir radījušas milzīgu un ilgstošu popularitāti. Taču pārvēršot to par elektromobili, ir pievienota pavisam cita dimensija. Tagad tas ir eleganti rāvējslēdzējs pa pilsētu ar visu 500 benzīna dzinēja stilu un vieglumu, taču tagad tas piedāvā klusu un mierīgu braukšanas pieredzi.

– Kīts Adamss, žurnāla Parkers redaktors
500 kompaktie izmēri to jau sen ir pozicionējuši kā vienu no populārākajām pilsētas automašīnām Apvienotajā Karalistē. Tas apvienojumā ar iespaidīgo līdz pat 199 jūdžu (WLTP) diapazonu un ātrās uzlādes iespēju palīdz elektriskajam hečbekam gūt panākumus tirgū. 500 var uzlādēt no 10 līdz 80% tikai 30 minūtēs, izmantojot ātro lādētāju, tāpēc šis mazais elektromobilis ir vairāk nekā aprīkots, lai palīdzētu pilsētas autovadītājiem viņu ikdienas dzīvē.

Nav brīnums, ka pilnībā elektriskais Fiat 500 ir ieguvis šo balvu otro gadu pēc kārtas. Gregs Teilors, Fiat un Abarth rīkotājdirektors Apvienotajā Karalistē, teica: “Neskaitāmas klases labākās funkcijas – piemēram, 2. līmeņa autonomā braukšana – iespaidīgs braukšanas diapazons, kā arī vairāki apdares līmeņi, nav pārsteigums, ka All- Electric 500 turpina piesaistīt nozares ekspertu uzmanību.

 

Other news that may interest you