Skip to content Skip to navigation

Jaunais Fiat 500 saglabā titulu What Car? 2022. gada elektromobiļu balvas

Pilnīgi elektriskais Fiat 500 ir saglabājis savu labākā mazā elektromobiļa titulu What Car? 2022. gada elektromobiļu balvas.

Tiesneši slavēja automašīnu par smaidu izraisošo veiktspēju, pievilcīgo cenu un dizainu. Pilnībā elektriskais Fiat 500 ir pirmais pilnībā elektriskais modelis Fiat vēsturē, un tam ir virkne labāko savā klasē funkciju, piemēram, 2. līmeņa autonomās braukšanas tehnoloģijas un ievērojams braukšanas attālums līdz 199 jūdzēm (WLTP) – garākais. jebkuru šodien tirgū pieejamo pilsētas elektrisko automašīnu.

All-Electric 500 gūst labumu arī no ātrās uzlādes iespējām, ļaujot akumulatoru uzlādēt līdz 80 procentiem tikai 35 minūtēs, un līdz 30 jūdžu darbības rādiusam nepieciešamas tikai piecas minūtes.

Stīvs Hantingfords, What Car redaktors? "Fiat 500 apslāpē jebkuru priekšstatu, ka mazam elektromobilim ir jāizskatās vai jājūtas vienkārši. Turklāt tas ir par labu cenu, un neviens konkurents nevar tik labi pārvarēt pilsētas satiksmes ierobežojumus, vienlaikus radot smaidu. Īsāk sakot, tas lieliski iekapsulē to, kas ir vajadzīgs no mūsdienu pilsētas skrējiena”.

Gregs Teilors, Fiat un Abarth rīkotājdirektors Apvienotajā Karalistē, sacīja: "Ja New 500 ir visu laiku visvairāk atzinību ieguvušais Fiat, tas nebija pietiekams paziņojums, mūsu pirmā pilnībā elektriskā automašīna ir droša, ka tā ir viena no otras. neticams sasniegums, izceļot iespaidu, kāds tas joprojām ir visā nozarē kopš tā izlaišanas 2020.

Tikai pagājušajā mēnesī All-Electric 500 arī otro gadu pēc kārtas saglabāja savu titulu kā pilsētas Gada auto ikgadējā Auto Express balvu pasniegšanas ceremonijā un ir sasniedzis nozīmīgu orientieri, jo to izvēlējušies vairāk nekā 100 000 klientu visā pasaulē.

Other news that may interest you