FIAT 500e tiecas tuvāk dabai, tas ir pilsētai paredzēts auto, kura ārējā veidolā netrūkst ekskluzīvu, itāļu dizaina iedvesmotu stila risinājumu, bet iekšpusē – ļoti progresīvu tehnoloģiju.

JAUNAS ĒRAS SĀKUMS

„Ir pienācis laiks izmantot „500”modeļa popularitāti, lai padarītu to par risinājuma daļu — kalpot augstākam mērķim.” -Olivjē Fransuā – zīmola Fiat Global prezidents

Salīdziniet itāliešu eleganci.

Dažkārt ar vienu skatienu nepietiek, lai varētu salauzt visus savus priekšstatus. Taču pietiek ar vienu izmēģinājuma braucienu, lai 500E atrastu ceļu uz Jūsu sirdi.

500E LA PRIMA BY BOCELLI

Jaunā “500E La Prima by Bocelli” pirmā un vienīgā pilsētas elektromašīna, kurā ierīkota premium akustiskā sistēma, kuras skaņu ir pilnveidojis pats itāliešu tenors A. Bocelli.

Speciālajai 500E versijai ir ne tikai premium skaņas sistēma, bet arī priekšējās “LED Infinity” lampas un augstākās kvalitātes interjers.

Augstas kvalitātes koncerts, vadot automašīnu

Kopā ar A. Bocelli izveidotas pat 4 “Virtual Venues”. “My Music Room” – automašīnu pārveido par mazu, komfortablu vidi, kas paredzēta vienreizējas skaņas izbaudīšanai, “My Recording Studio” – kas atskaņo A. Bocelli personisko, meistarīgi saprojektēto vidi, kurā tiek fiksēts vienreizējais mākslinieka talants, “G. Verdi Opera House” – klausītājus pārceļot uz pirmajām G. Verdi operas teātra Pizā rindām un “My Open-air Arena”, kas atjauno sajūtu un atmosfēru, kura sajūtama dzīvās mūzikas koncertā zem klajas debess.

Andrea Bocelli par “Virtual Venues”

“Virtual Venues” izveidošanās vēsturi un iedvesmojumu par to stāsta pats itāliešu tenors Andrea Bocelli. Aplūkot video ierakstu un uzzināt vairāk par to.

Cēla misija stilīgā formā

Spīdošās elektriskā 500-tnieka eksterjera detaļas piesaista uzmanību, savukārt interjerā atspoguļojas spilgti sarkanās krāsas akcenti. Sarkanā krāsa simbolizē svarīgu ziņu – aizsargāt automašīnas vadītāju un pasažieru veselību.
Automašīnu interjera materiāli un gaisa kondicionēšanas filtri apstrādāti ar biocīda vielu, kura iznīcina līdz 99,9% no visām baktērijām.
Ekskluzīva Fiat 500RED sērija jau šī gada vidū sasniegs Latviju, savukārt priekšpasūtījumus ir iespējams veikt jau tagad.

IZSTRĀDĀTS NĀKAMAJAI DESMITGADEI

Jaunā „500 la Prima” modeļa pamatā būs pilnīgi jauna platforma, kas izstrādāta nākamajai desmitgadei. Tā nodrošinās sērijas konkurētspēju un vēl pārsteidzošāku pilsētas cikla autonomiju, salīdzinot ar jebkuru citu „500” modeli. Standarta komplektācijā ietilps ātrās uzlādes režīms un marķēta sienas uzlādes ierīce ērtai akumulatora uzlādei mājas apstākļos.

NĀKAMĀ LĪMEŅA PILSĒTAS AUTOMAŠĪNA

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs pirmā pilsētas automašīna, kas sniegs jums 2. līmeņa autonomo vadību. Tas spēs autonomi palielināt ātrumu, bremzēt, braukt joslas robežās, atpazīt ceļa zīmes un ieteikt attiecīgi pielāgot mērķa ātrumu. Tāpat, pateicoties 360° drona skata funkcijai, tas arī uzmanīgi skenēs apkārtni, brīdinot par gājējiem un riteņbraucējiem.

SKAISTUMS PĀRVĒRTĪS PASAULI

Jaunajam, gaidāmajam „500 la Prima” modelim būs platāka un garāka konstrukcija, kā arī tā riteņi būs vairāk izvirzīti. Tam būs plūstošs, nesamākslots dizains, mazāk pogu un pamatlīnijas arī interjera dizainā. Šī būs līdz šim visskaistākā „500” modeļa versija.

AR PASAULI SAVIENOTA PLATFORMA, KAS SAGATAVOTA NĀKOTNEI

Modeļa pilnīgi jaunā, mūsdienīgā 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma kļūs par dabisku jūsu viedtālruņa papildinājumu, pateicoties īpaši ātrajam „Bluetooth” savienojumam, bezvadu uzlādes dokstacijai un integrētajai bezvadu „Apple CarPlay” programmatūrai.