FIAT 500e tiecas tuvāk dabai, tas ir pilsētai paredzēts auto, kura ārējā veidolā netrūkst ekskluzīvu, itāļu dizaina iedvesmotu stila risinājumu, bet iekšpusē – ļoti progresīvu tehnoloģiju.

JAUNAS ĒRAS SĀKUMS

„Ir pienācis laiks izmantot „500”modeļa popularitāti, lai padarītu to par risinājuma daļu — kalpot augstākam mērķim.” -Olivjē Fransuā – zīmola Fiat Global prezidents

Pirmais testa brauciens

Fiat Brand Global prezidenta Olivjē Fransuā (Olivier Francois) pirmais testa brauciens ar jauno elektrisko Fiat 500 La Prima.

IZSTRĀDĀTS NĀKAMAJAI DESMITGADEI

Jaunā „500 la Prima” modeļa pamatā būs pilnīgi jauna platforma, kas izstrādāta nākamajai desmitgadei. Tā nodrošinās sērijas konkurētspēju un vēl pārsteidzošāku pilsētas cikla autonomiju, salīdzinot ar jebkuru citu „500” modeli. Standarta komplektācijā ietilps ātrās uzlādes režīms un marķēta sienas uzlādes ierīce ērtai akumulatora uzlādei mājas apstākļos.

NĀKAMĀ LĪMEŅA PILSĒTAS AUTOMAŠĪNA

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs pirmā pilsētas automašīna, kas sniegs jums 2. līmeņa autonomo vadību. Tas spēs autonomi palielināt ātrumu, bremzēt, braukt joslas robežās, atpazīt ceļa zīmes un ieteikt attiecīgi pielāgot mērķa ātrumu. Tāpat, pateicoties 360° drona skata funkcijai, tas arī uzmanīgi skenēs apkārtni, brīdinot par gājējiem un riteņbraucējiem.

SKAISTUMS PĀRVĒRTĪS PASAULI

Jaunajam, gaidāmajam „500 la Prima” modelim būs platāka un garāka konstrukcija, kā arī tā riteņi būs vairāk izvirzīti. Tam būs plūstošs, nesamākslots dizains, mazāk pogu un pamatlīnijas arī interjera dizainā. Šī būs līdz šim visskaistākā „500” modeļa versija.

AR PASAULI SAVIENOTA PLATFORMA, KAS SAGATAVOTA NĀKOTNEI

Modeļa pilnīgi jaunā, mūsdienīgā 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma kļūs par dabisku jūsu viedtālruņa papildinājumu, pateicoties īpaši ātrajam „Bluetooth” savienojumam, bezvadu uzlādes dokstacijai un integrētajai bezvadu „Apple CarPlay” programmatūrai.