TEHNOLOĢIJA un drošība

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs pirmā mazā automašīna, kas nodrošinās 2. līmeņa autonomo vadību, sniedzot izcilu pilsētas mobilitātes drošības līmeni. Jūsu automašīna kļūs par uzticamu otro vadītāju: tā autonomi palielinās ātrumu, bremzēs un ievēros braukšanas joslas robežas.

„FIAT” OTRAIS VADĪTĀJS
Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis spēs daudzos veidos atvieglot jūsu ikdienas braucienus. Vispirms automašīna atpazīs ceļa zīmes un ieteiks atbilstošu ātrumu, kas jāievēro, braucot pa konkrētu ceļu. Pēc tam, kad ar stūres pogu starpniecību būs iestatīts ātrums un attālums, sistēma autonomi ievēros distanci starp jūsu un priekšā braucošo automašīnu (pārsniedzot 30 km/h ātrumu), nodrošinās, ka braucat joslas vidusdaļā (pārsniedzot 60 km/h ātrumu), un apstāsies, kad tas būs nepieciešams satiksmes apstākļu dēļ.

ĒRTA MANEVRĒŠANA SATIKSMĒ
Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis spēs autonomi iekļauties pilsētas satiksmes plūsmā. Automašīna palielinās ātrumu, apstāsies un atsāks kustību, ievērojot distanci līdz priekšā braucošajai automašīnai un atvieglojot pārvietošanos pilsētā.
TBC SĀKUMA SADAĻA

ATPAKAĻSKATA KAMERA
Atpakaļskata kamera pārsūtīs augstas izšķirtspējas, skaidru un asu automašīnas aizmugurē esošu objektu attēlu tiešā veidā uz jaunā, gaidāmā „500 la Prima” modeļa informējoši izklaidējošās sistēmas displeju. Attēls tiek atainots ar dinamiskajām režģlīnijām, un centrālais līnijas grafiks stūres pagriešanas laikā pielāgo vadlīnijas, palīdzot vadītājam noteikt attālumu.

BREMZĒŠANA VADĪTĀJA VIETĀ
Braucot ar ātrumu, kas nepārsniedz 130 km/h, jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis automātiski aktivizēs bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmes ar priekšā esošu automašīnu, gājēju vai riteņbraucēju vai lai mazinātu sadursmes trieciena spēku. Automašīna vispirms vienkārši jūs brīdinās ar instrumentu paneļa skaņas un vizuāla brīdinājuma signāla starpniecību, un gadījumā, ja jūs nereaģēsiet, sistēma aktivizēs automašīnas bremzes, palīdzot jums izvairīties no potenciālas sadursmes vai mazināt trieciena spēku.


VADĪTĀJA MODRĪBAS SAGLABĀŠANA

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis neļaus jums automašīnas vadīšanas laikā nejauši aizmigt. Sistēma spēj noteikt sākotnējās noguruma pazīmes, uzraugot sāniskās automašīnas kustības un iesakot vadītājam brīdi atpūsties. Tiks aktivizēts instrumentu paneļa vizuālais un skaņas brīdinājuma signāls.


JOSLAS IETURĒŠANA

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis novērsīs nejaušu ceļa joslu robežu šķērsošanu, neļaujot jums nobraukt no ceļa ar aktīvas stūres darbības starpniecību, tādējādi novēršot jūsu un citu personu apdraudējumu. Kad funkcija atklāj, ka automašīna grasās nejauši izbraukt no joslas, tā brīdina vadītāju ar vizuāla, skaņas un taktila (stūres vibrācija) brīdinājuma signāla starpniecību, lai vadītājs pagrieztu stūri pretējā virzienā.

SAVIENOJAMĪBA

Jaunā, gaidāmā „Fiat 500 la Prima” modeļa pilnībā inovatīvā „Cinerama Infotainment” sistēma ar spilgtu 10,25 collu displeju vienmēr nodrošinās plašu informācijas lauku un skaidri saskatāmu informāciju. Īpaši ātri izveidojamais „Bluetooth” savienojums ļaus pieslēgt visa veida viedtālruņus mazāk nekā 5 sekunžu laikā pēc automašīnas durvju atvēršanas. Turklāt viedtālruņa tipa saskarne ar pilnībā personalizējamu ekrāna izkārtojumu padarīs informatīvi izklaidējošo sistēmu viegli lietojamu un vienmēr pieejamu. Jaunā, gaidāmā „500 la Prima” modeļa aprīkojums iekļaus arī mobilo tālruņu bezvadu lādētāju, kas nodrošinās jums pastāvīgu savienojumu ar pasauli.