Izvēlieties savu kompanjonu

Izteiksmīgais dizains ir iekļauts ik vienā no versijām – sākot no visām 500X Connect savienojamības iespējām līdz 500X Cross sniegtajai iespējai pārkāpt robežas un līdz pat 500X Sport pasīvi agresīvajai klātbūtnei ielās.

Efektivitāte uz riteņiem

Pateicoties iespējai izvēlēties starp 16 collu un 19 collu riteņiem, izbaudiet emociju gūzmu apvienojumā ar efektivitāti, eleganci un sportisku stilu.

Izgaismojiet ceļu

Jūsu automobilis vienmēr būs saredzams, pateicoties LED diožu dienas gaitas lukturiem un aizmugures lukturiem. LED apgaismojuma priekšējie un aizmugures lukturi nodrošinās jūsu drošību un saredzamību.

Drosmīgi elementi

Ierodieties savā nedēļas nogales atpūtas vietā ar stilu, pateicoties uzmanību piesaistošiem eksterjera elementiem – sākot no satīna spīduma hroma durvju rokturiem līdz virsbūves krāsas spoguļu korpusiem un līdz pat titāna apdares elementiem.

Tonēti logu stikli

Tonētais 500X aizmugures loga stikls spēj aizturēt līdz pat 99% UV starojuma. Turklāt nekad nevar būt par daudz aizsardzības pret ziņkārīgiem skatieniem.

Jauni, ērti sēdekļi

No Techno mākslīgās ādas ielaidumiem un melnas krāsas polsterējuma līdz gaiša kamuflāžas raksta sēdekļiem un līdz pat sportiska stila audumam – komforta, stila, unikalitātes un sportiskuma kombinācija ikvienā versijā: Connect, Cross un Sport.

Stūrējiet pretī piedzīvojumiem

Izbaudiet izjūtas, ko rada pieskāriens mīkstās apdares stūrei, kas aprīkota ar vadības elementiem, gūstot vēl nepieredzētas vadīšanas emocijas.

Savienojuma izveide ar ierīcēm

500X modeļi brauciena laikā piedāvā izcilas savienojamības iespējas, pateicoties 7 collu skārienekrānam ar integrētu Apple CarPlay un Android Auto™.

Automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma

Automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, kas pieejama gan kā papildaprīkojums, gan standarta aprīkojums, ļauj jums noteikt temperatūru un rada ideālu brauciena klimatu.