Fiat 500 Hibrīds

Pilnībā pārveidotā 500 saime atgriežas ar plašām personalizēšanas iespējām, kā arī garantē visaptverošās pārbaudēs apstiprināto ideāla pilsētas automobiļa ilgtspējību.

Patiesa stila ikona

500-tnieks, kurš pelnījis plašu apbalvojumu daudzumu, ātri kļūst pamanāms. Gludo formu un itāliešu elegances iedvesmotā automašīna sniedz retro sajūtu. Patiess prieks novietot stāvēšanai tādu kompaktu un viegli pārvaldāmu 500-tnieku stāvlaukumā. Pateicoties ļoti labai manevrēt spējai, 500-tnieku ir patīkami vadīt pilsētā, ārpus pilsētas un autostrādē.

Klasiskā pilsētas stila ikona

500 CULT

Stils, kuram nav līdzvērtīga. Unikālas zila auduma apdares sēdekļi ar Fiat monogrammu, jaunais Techno Blue Matt apdares priekšējais panelis, Techno mākslīgās ādas apdares stūre ar vadības elementiem nodrošina šim modelim satiksmes stilīgākā automobiļa titulu.

500 DOLCEVITA

Itāļu stila iemiesojums. Unikāli baltu smilšu krāsas, stepēta auduma raksta apdares sēdekļi ar mīksta materiāla elementiem, panorāmas lūka, hromēti elementi un Dolcevita logotips uz riteņu arkām rada lielisku atmosfēru.

Vieglā hibrīda versija

Pilsētas automobilis 500-tnieks šobrīd jau arī vieglā hibrīda automašīna. Tiem, kas mīl dabu un rūpējas par apkārtējo vidi, 500-tnieks ir stilīgs un apkārtējai videi draudzīgāks hibrīds. “Fiat 500” vieglajam hibrīdam ir iekšdedzes dzinējs un 12 V elektriskā baterija, kas automašīnai piešķir papildus griešanās momentu, transportlīdzeklim paātrinoties.