Vienmēr izbaudiet panorāmas skatu

Pilnībā pārredzamas debesis, pilsētas ainava un apkārtne: pateicoties 500 stiklotajam jumtam, jūs atklāsiet, ka skaistuma saskatīšanai pietiek ar vienu skatienu.

Ikonas būtība

Atpazīstamā un ikoniskā priekšējo lukturu forma ir gan zīmola mantojuma godāšana, gan bākuguns ceļam nākotnē.

Unikāls riteņu disku dizains

Tā kā gan papildaprīkojuma, gan standarta aprīkojuma vieglmetāla diskiem ir iespēja izvēlēties 14 collu vai 16 collu izmēru, automobilim tiek piešķirts labi pazīstamais pilsētvides ikonas izskats. Stils un raksturs kā neatņemama visu jūsu pilsētas braucienu iezīme.

Jauns sēdekļu dizains – stils kā pamatvērtība

Dzīvesstila ikona ar modes ikonas īpašībām: sākot no zilas krāsas auduma apdares sēdekļiem ar FIAT monogrammu līdz pat sportiska stila „Arrow Electro” sēdekļiem, abos gadījumos demonstrējot komforta un dinamisma raksturu.

Pārņemiet vadību ar stilu

Mīksta apdares materiāla stūre ar hromētiem elementiem ir aprīkota ar 8 pogām, kas ar ērtām pirkstu kustībām ļauj kontrolēt automobiļa funkcijas.

Drosme un daile

Pateicoties pēc izvēles pieejamajam Techno Blue Matt apdares priekšējam panelim vai standarta komplektācijas titāna priekšējam panelim ar sarkanu logotipu, interjeram tiek piešķirti izsmalcināti krāsu elementi.

7 collu TFT displejs

Pārvaldiet visu nepieciešamo jūsu maršrutu un maigā hibrīddzinēja akumulatora uzlādes līmeņa informāciju pilnībā atjaunotajā 7 collu TFT displejā.