Viss sastāv no detaļām!

Podesta vērts modelis

Jauneklību izstarojošais stils izcels jebkura autovadītāja labo stila izjūtu. Pievilcīgā hroma josla izceļ oriģinālo bampera dizainu un ierāmē miglas un atpakaļgaitas lukturus. Savukārt aizmugurējie lukturi, kuros ir integrētas bremžu gaismas, izceļ virsbūves plūdlīnijas.

Valdzinošs mirdzums

Stila ikona, kura ir vienu soli priekšā citiem! Jaunie, īpaša dizaina LED tehnoloģiju aizmugurējie un priekšējie dienas gaismas lukturi ir „Fiat 500“ unikālā stila simbols. Autovadītājs var papildus izvēlēties Bi-Xenon priekšējos lukturus, kuri paplašina redzamības lauku un uzlabo nakts redzamību.

MODERNS, TAČU VIEGLI SAPROTAMS

Atjaunotais instrumentu panelis, hromētie elementi un noapaļota dizaina vadības sviras ļaus vadīt automobili ne tikai ērtāk, bet arī mūsdienīgi. Modernajā 7″ TFT digitālajā ekrānā ir redzama informācija, kura var būt nepieciešama braukšanas laikā. Piemēram, ātrās izvēlnes dati, temperatūras un pārnesumu pārslēgšanas indikatori, kas rāda, kad pārslēgt pārnesumu, kā arī brauciena dators, kas informē par degvielas patēriņu, brauciena attālumu u.c. Ierīkotais cimdu nodalījums, lielāks krūzīšu turētājs un centrālais tunelis ar USB/AUX savienojumiem pat visgarāko braucienu pārvērtīs baudā.

Stila un ērtuma harmonija

Ar „Fiat 500“ pazust pelēkajā pūlī nav iespējams. Automobiļa salonam ir izvēlēti jaunākajām tendencēm atbilstoši audumi un materiāli, kuri pelnīti iekaro arī modes pasaules podijus. Gaumīgi, ērti un ergonomiski. Plašais salons nodrošinās, ka pat aizmugurē sēdošie pasažieri jutīsies ērti.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums