Vienmēr izbaudiet panorāmas skatu*

Pilnībā pārredzamas debesis, pilsētas ainava un apkārtne: pateicoties 500 stiklotajam jumtam, jūs atklāsiet, ka skaistuma saskatīšanai pietiek ar vienu skatienu.

Ikonas būtība

Atpazīstamā un ikoniskā priekšējo lukturu forma ir gan zīmola mantojuma godāšana, gan bākuguns ceļam nākotnē.

Unikāls riteņu disku dizains

Tā kā gan papildaprīkojuma, gan standarta aprīkojuma vieglmetāla diskiem ir iespēja izvēlēties 14 collu vai 16 collu izmēru, automobilim tiek piešķirts labi pazīstamais pilsētvides ikonas izskats. Stils un raksturs kā neatņemama visu jūsu pilsētas braucienu iezīme.

STILĪGAIS DIZAINS PAMANĀMS PAT DETAĻĀS

Dzīvesveida ikona ar modes ikonas akcentiem: smilšu krāsas sēdekļi ar “500” monogrammu, kuri piemēroti tiem, kas novērtē gan ērtību, gan stilu.

STILĪGI PRODUKTĪVS

Stūre, pie kuras ir patīkami pieskārties, ar hromētām detaļām un vadības pogām, kur visvarīgākās automašīnas funkcijas sasniegsiet ļoti ērti un ātri. Savukārt vieglāku un ērtāku ceļojumu nodrošinās regulējams stūres stāvokļa augstums.

STILĪGI DROSMĪGS

Stilīgajā interjerā sasniedzamas visas nepieciešamās funkcijas. Solīdās vadības paneļa krāsas piešķir burvību, savukārt gludās līnijas izceļ klasisko itāliešu stilu.

7 COLLU TFT EKRĀNS*

7 collu TFT ekrāns – uzticamais palīgs, kurš sniegs visu informāciju no saplānotajiem ceļojumu maršrutiem līdz “Mild Hybrid” akumulatora līmenim.

* Atkarībā no izvēlētās 500-nieka versijas