TALENTO

SUPERTALANTĪGS

Kravnesības ziņā viens no labākajiem savā klasē, neparasti kompakts un izveicīgs – tas viss un vēl daudz kas cits jaunajā Talento.

Šis modelis ar tā plašo interjeru, īpašo daudzpusību un spēju piemēroties dažādām klientu vajadzībām ir ideāls sabiedrotais profesionāļiem gan darbam pilsētas ielās, gan uz lielceļiem.

STILS

Izcila pāreja starp Doblò Cargo un Ducato ar perfektu mobilitātes un ietilpības apvienojumu, kas ietverts ļoti vienkāršā, tomēr vienlaikus stilīgā korpusā.
Eksterjers ir kompakts un proporcionāls: iestieptais priekšējais vējstikls savienojas ar īso motora pārsegu un kopā rada iespaidīgu, taču vienlaicīgi dinamisku automašīnas priekšējo daļu.

Priekšējais dizains – horizontāls ar izteiktām un tīrām līnijām, palielina automašīnas platumu un tās kravnesību, vienlaicīgi saglabājot dinamikas un stabilitātes ideju. Augsta līmeņa funkcionalitāte un produktivitāte ir saskatāma kantainajā automašīnas aizmugurējā daļā.

KOMFORTS

Kabīne ir veidota ar maksimālu komfortu un ergonomiku. Sēdekļi ir labi kontūrēti un veidoti tā, lai visiem pasažieriem nodrošinātu komfortablu sēdēšanu.
Stūres novietojums rada sajūtu tā it kā vadāt nopietnu automašīnu – ar ādas apdari un ergonomiskajām vadības pogām tā padara ikvienu pie stūres pavadīto dienu drošu un mierīgāku.

FUNKCIONALITĀTE

Jaunais Talento piedāvā visas nepieciešamās salona tehnoloģijas un funkcionalitāti, piemēram, Touch-Radio Nav 7 collu informatīvi izklaidējošo sistēmu, kas ietver:
Navteq navigācijas sistēmu;
FM / AM (+DAB) radio;
mūzikas atskaņošanu, izmantojot USB un AUX izejas;
Bluetooth® tehnoloģiju telefona izmantošanai brīvroku režīmā.

Jaunajā Telento ir pieejams arī Bluetooth® tehnoloģijas radio un CD atskaņotājs, abi ar USB un AUX iespējām. Kabīne ir praktiska un funkcionāla ar daudziem glabāšanas nodalījumiem: 90 litri vienmēr pieejami un tostarp arī gudri risinājumi, piemēram, mobilais birojs (glabāšanas nodalījums zem sēdekļa, inovatīvs nolaižams vidējais sēdeklis, planšetdatora turētājs un viedtālruņa turētājs).

BRAUKŠANAS PALĪGLĪDZEKĻI

Talento ir jaunākās paaudzes borta tehnoloģijas un augsta līmeņa drošības aprīkojums, kas kā standarta aprīkojums ietverts visās versijās:
ABS ar EBD (elektroniskā bremzēšanas spēku sadales sistēma) un ārkārtas bremzēšanas sistēma;
ESC ar Hill Holder un Traction+ sistēmām (kas sniedz atbalstu vadītājam, uzsākot braukšanu kalnup).

Papildus iespējams aprīkot Jūsu automašīnu ar Trailer Stability Assist (piekabes stabilitātes) sistēmu, kas garantē perfektu stabilitāti vilkšanas laikā, un sānu un logu gaisa drošības spilveniem. Talento piedāvājumu noslēdz braukšanas palīglīdzekļi automašīnas novietošanai stāvēšanai: aizmugurējie parkošanās sensori (tikai skaņa) un atpakaļskata kamera salona atpakaļskata spogulī.

KRAVNESĪBA

Jaunais Talento ir veidots tā, lai padarītu kravas nodalījumu daudz praktiskāku. Tā papildu “CargoPlus” lūka (zem pasažiera sēdekļa) ļauj profesionāļiem pārvadāt dažādus objektus garumā līdz pat 3.75 m ( vai 4.15 m modelī ar pagarināto garenbāzi).

Regulārā četrstūra forma un iespēja atvērt aizmugurējās durvis līdz pat 255° leņķī nodrošina vieglu pieeju iekraušanas platformai un tās ērtu izmantošanu. Lielisko piekļuvi nodrošina zemais slieksnis – tikai 552 mm, un bīdāmo sānu durvju platums – 1030 mm (ar augstumu virs grīdas – 100 mm). Kravas ietilpība 5.2 m3 modelī ar īso garenbāzi (SWB) un 6 m3 modelī ar pagarināto garenbāzi, ko iespējams palielināt līdz pat 8.6 m3, izmantojot pagarinātās garenbāzes modeļa augsto jumtu; tas nozīmē, ka pat SWB versijā ir iespējams pārvadāt 3 eiropaletes.
Visbeidzot Talento iespējams pārvadāt līdz pat 1249 kg ar palielinātu celtspēju.

VEIKTSPĒJA

Jaunākā 1.6 l dzinēju paaudze piedāvā lielu Euro 6 dzinēju klāstu, kas balstīti uz SCR tehnoloģiju, lai atbilstu ikviena klienta braukšanas prasībām:

1.6 MultiJet / Ecojet S&S 95 ZS 260 Nm
1.6 MultiJet 120 ZS 300 Nm
1.6 Ecojet S&S 125 ZS 320 Nm
1.6 Ecojet S&S 145 ZS 340 Nm

Mūsu 1.6 l dīzeļa dzinējiem priekšrocības nodrošina dažādās ģeometrijas vai TwinTurbo.
TwinTurbo ar Start&Stop sistēmu palīdz Talento sasniegt labākus emisijas un degvielas patēriņa rādītājus zemām ekspluatācijas izmaksām. Turbokompresoru sistēma ar divpakāpju uzlādi nodrošina elastīgu braukšanu, tūlītēju paātrinājumu un lielu jaudu pie lieliem ātrumiem.
Pirmais turbo nodrošina augstu griezes momentu no zemiem ātrumiem, lai nodrošinātu teicamu reakciju pie vidēja līmeņa paātrinājuma, savukārt otrais darbojas pie lieliem ātrumiem, lai pastiprinātu jaudu vienmērīgam un jaudīgam paātrinājumam.