Skip to content Skip to navigation

  (RED)

  Fiat 600 ir veids, kā palīdzēt. Jaunajam Fiat 600 ir visas ikoniskā (RED) funkcijas un arī tas pats mērķis. Turklāt tas pieejams 3 virsbūves krāsu izvēlē.

  ATKLĀJIET (RED)

  (RED) un Fiat: unikāla partnerība, kas cīnās ar veselības problēmām un, vispārīgi runājot, pandēmijām. (RED) ir organizācija, kas cīnās ar globālām ārkārtas situācijām veselības jomā, piemēram, AIDS un COVID: katru reizi, kad iegādājaties kādu (RED) produktu, Jūsu pirkums sniedz ziedojumu globālajam fondam, lai atbalstītu virkni profilakšu, ārstēšanas, konsultācijas, testus, izglītības un aprūpes pakalpojumus kopienām, kurām tas ir visvairāk nepieciešams. Lepni, ka esam pievienojušies šai kustībai un radījuši Fiat (500) RED un (500C) RED modeļus: lai Jūs varētu būt daļa no atbalsta sniedzējiem. Fiat, Jeep un RAM ir apņēmušies, sadarbojoties ar (RED) un ar tā starpniecību, ziedot vismaz 4 miljonus dolāru globālajam fondam laikā no 2021. līdz 2023. gadam, lai palīdzētu cīnīties ar tādām ārkārtas situācijām veselības jomā kā COVID-19 un AIDS. Katrs Fiat (500) RED automobilis ir (RED) produkts, un ir daļa no šī solījuma atbalstīt ziedojot.

  10,25" EKRĀNS

  Izbaudiet savas iecienītākās dziesmas, izveidojiet savienojumu ar tālruni un veiciet vai saņemiet zvanus no saviem labākajiem draugiem, izmantojot 10,25" pielāgojamā dizaina ekrānu. Izvēlieties krāsu un grafiku un dodieties ceļā!

  SVEICIENA MELODIJA

  Nav nekā labāka kā saņemt sirsnīgu sveicienu, kad ierodaties galamērķī, pat tad, ja atbraucat ar savu automobili. Jūsu jaunais Fiat 600 vienmēr sagaidīs un atvadīsies no Jums.

  (RED) DETAĻAS

  Papildus unikālajām krāsām un (RED) logotipam Fiat sēdekļi ir veidoti ar pārstrādāta melna auduma apdari. Turklāt Jūs varat uzlabot savu labsajūtu salonā ar krāsām, kas pieejamas līdz pat 64 krāsu kombinācijās.

  VAIRĀK VIETAS

  Mēs vēlamies palielināt Jūsu komfortu, un, pateicoties novatoriskajam centrālajam uzglabāšanas nodalījumam ar personalizētu (RED) pārklājumu, mēs to darām. Jums pieejami nodalījumi ar kopējo tilpumu līdz 15 l, lai varat droši pārvadāt visas savas personīgās mantas.