FIAT uzlabojis leģendāro “Tipo”

FIAT uzlabojis leģendāro “Tipo”

Jaunais, uzlabotais FIAT “Tipo” drīzumā nonāks Latvijā un pieejams būs arī ātru slavu iemantojušais “Tipo Cross” krosovers. FIAT “Tipo” tirgū atgriezīsies ar vairākām versijām, lai entuziastiem būtu nodrošināts plašākais izvēles klāsts.

“Jau vairāk nekā 30 gadus FIAT “Tipo” pazīstams kā praktisks auto, kura dizains nenoveco. Ejot līdzi laikam un paplašinot “Tipo” modeļu ģimeni, ticis radīts jauns krosovers. FIAT pasaulē šis ir sen gaidīts jaunums, kas ļauj mums nonākt jaunā tirgus konkurences segmentā,” saka “AUTOBRAVA Motors” tirdzniecības vadītājs Rihards Mežoks.

Uzlabotais FIAT “Tipo” Latvijā debitēs jau tūlīt, – jūlija beigās. Tirgū būs pieejami trīs dažādi šī spēkrata veidi, tostarp, sedans, hečbeks un krosovers “Tipo Cross”, kuru noteikti novērtēs ģimenes.

Mežoks skaidro, ka viens no pamanāmākajiem automobiļa uzlabojumiem ir modernais interjers. Arī virsbūves dizains kļuvis mūsdienīgāks. Jaunajā “Tipo Cross” integrētas arī novatoriskas tehnoloģijas, kas uzlabos braukšanas pieredzi, padarot auto dinamiskāku un ērtāku.

Jaunajam “Tipo” būs vairākas dzinēju versijas. Starp tām ir “Multijet” dīzeļdzinējs ar 95 ZS jaudu un trīs cilindru benzīna dzinēju. Jaunais viena litra “FireFly Turbo” benzīna dzinējs būs vēl jaudīgāks par iepriekšējo 1,4 litru dzinēju, turklāt tam būs 100 ZS (74 kW) jauda, kas ļaus tam izcelties ne tikai ar efektivitāti, bet arī ar zemākiem CO2 izmešiem.

Ilgi gaidītajam FIAT “Tipo Cross” ir par 7 cm lielāks klīrenss, kas sniegs drošības sajūtu braucot pa vismežonīgākajiem ceļiem.

“Šis automobilis ir praktiska opcija tiem, kuri izvēlas aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Tas ir arī ļoti piemērots Latvijas laikapstākļiem un ceļiem,” skaidro AUTOBRAVA Motors pārstāvis.

Jaunajos spēkratos FIAT ieviesis savu jaunāko tehnoloģiju sistēmu – ADAS (Uzlabotā Autovadītāja Asistenta Sistēma), kas paziņo par dažādiem maršruta ierobežojumiem, vērš uzmanību, ja sarežģījumu gadījumā šķērsojat joslas. Vēl mūsdienīgais asistents palīdzēs ar stabilitāti un drošu automobiļa kontroli, jo tas ņem vērā informāciju par ceļa struktūru, kas iegūta no automobiļa priekšas un abiem sāniem. Jaunajai ADAS sistēmai ir arī ultraskaņas sensors, kas uztver aklās zonas, kā arī brīdina autovadītāju par dažādiem šķēršļiem uz ceļa.